Sensācija!!! kakao meklē uzturlīdzekļus saviem miljons pērtiķiem

kakao.lv (jy.lv) Kā viņi paši apgalvo:

“mums ir jābaro tie miljons pērtiķi, kas strādā pie miljons rakstāmmašīnām un laiku pa laikam nejaušības vadīti spēj sacerēt kādu ziņu

man prieks apmaksāt viņu pērtiķus, (nauda aiziet banānos)… pēc manām aplēsēm viņiem jau šādā veidā varētu būt ieripojuši 11 lati :) aptuveni 30 lietotāji jau pieteikušies uz reģistrēta lietotāja statusu. (aptuvena spekulācija.)

  • napalmEye

    Noteikti mazāk. Lielāka daļa no tiem 0,35Ls aiziet operatoram.

  • ja? tas kaut kā tizli sanāk, ja es gribu samaksaat kakao 35 sanjus tad es gribeetu lai visa naudinja arii aiziet vinjie, tad vajadzeetu noraadiit kaada summa tiks nonjemta no mana telefona konta un kaada aizies sanjeemeejam

  • Boo

    no tiem 35 sanjiem labi ja kaadi 10 paliek – tik aizmirsu vai veel nodoklji arii no tiem jaanomaksaa vai tas jau bija peec to nomaksas + operatoram veel arii aboneeshana jaamaksaa, tb kakao saak atlekt tikai peec zinaama cipara sasniegshanas – liidz tam barojam starpnieku, bet taa nu tas ir un tur neko dariit nevar.

  • es teiktu faking debīla šitā starpnieku barošanas sistēma, dusmas uz šitiem loņiem (ienīstu monopolistiskus telekomunikāciju nodrošinātājus)

  • es teiktu, ka neredzēta bezkaunība latvijas internetā prasīt maksāt trīsdesmit piecus santīmus mēnesī, lai varētu komentēt ar savu īpašo bildīti. Pie kam skatos, ka izdodas. Kā jau teicu, lasīt kakao ir kļuvis populāri, tāpat, kā populāri bija linkin park, kā populāri ir apkakāt ASV un citas, līdzīgas lietas.