MediaBox.lv

Sveiki nedēļa ir sākusies. Netvibes pilns ar jaunumiem un vecumiem, kas iekrājušies pa nedēļu. acīs man ieskrēja tipa kaut kas jauns, tipa kaut kas smuks un vēl daudzkas tipa… Par to raksta digg.lv, bet taisnību sakot uzmetiet aci paši… man tas viss rādās šitā: Pilns izmērs Nu ja man burtu vietā rāda ķeburus kāpēc lasīt? Anyway šis ir mans 200 ieraksts… sanāca jau nesmuks, bet tāda ir dzīve… Aizmirsu piebilsts, ka fotogalerija arī pilnīgi un galīgi uz šo brīdi nedarbojas… un nesāciet man te bettot… es zinu ka beta, bet vismazkautko varētu sačinīt, lai darbojas, citādi man nekas neiet, ne teksts, ne bildītes, nekas.

  • Mums bija problēma ar serveri, kaut kas nojuka, uz doto drīdi 19. oktobris mūsu hosting kompānija dig.lv labo dzelžus. Mediabox komanda ir gatava publicēt daudz interesantu rakstu, kad viss strādās mēs dosim ziņu.
    ;)

    http://www.mediabox.lv

  • OK gaidīsim

  • Arvien pārliecinos, ka mediabox.lv domēnam ir diezgan gara priekšvēsture, pirms tas tika iegādāts. Lai arī saturs tagad ir pavisam cits, interesanti palasīt par iepriekšējām aktivitātēm