Ubuntu populārāks par Mac OS X

Ar Google trends viegli pārbaudīt interneta tendences. Trends parāda tendences un statistiku, cik bieži katrs meklējamais vārds meklēts. Salīdzinot datus starp Ubuntu un Mac OS X redzam, ka pašlaik pārliecinošs uzvarētājs popularitātes ziņā ir Ubuntu. Rezultātos, redzam, ka Mac OS X ir stabils popularitātes ziņā, savukārt Ubuntu pašlaik veic savu uzvaras gājienu un ar katru dienu ieinteresē aizvien vairāk cilvēku visā pasaulē.

ubuntu mac os

Info no digg.lv; pirmavots thelinuxadvocate.blogspot.com.

, ,

  • hmm

    Shitos datus vienmeer tulko nepreizi. Imo dati rada cik cilveeki par to Ubuntu-thingie neko nezina (tas iisti nav labi), vai to cik cilveekiem ir probleemas ar to (atkal slikta zinja).
    Nezinu, iepseejams es vienkaarshi ieniistu linuxi (pat Ubuntu ar taa smukajaam ikoneleem), deelj taa sliktaa GUI, komandrindaam (kuram normaalam-parastam cilveekam (lietotaajam) vajag terminaali?) utt.

  • to var tulkot arī tā, bet šī katrā ziņā ir arī interese, kas ir izrādīta par šo fenomenu “Ubuntu”

  • man atkal domas līdzīgas kā hmm. vai, piemēram, lietojot windows, tu bieži raksti gūglē windows? ja tev kaut kas nojūk, tu raksti “windows tas un tas”. tas pats drošvien ar ubuntu – visi sasūtīja sev diskus, bet lietot nemāk, taču mac os ir tīri stabils lietotāju loks, kas 100 punkti ir lielāks par ubuntu lietotājiem.

  • vai, piemēram, lietojot windows, tu bieži raksti gūglē windows? atbildu: tāpēc, ka ja meklēsi softu vai info par kaut ko VISS būs par windows, lai atrastu kaut ko priekš ubuntu, vienmēr jāraksta klāt ubuntu savādāk nav vērts. doma ir tāda, ka viss ir tikai priekš windows, lai atrastu mūzikas atskaņotāja programmu ubuntu vai mac, tev jāraksta klāt, kam meklē, ja meklē priekš win, tad neko neraksti klāt… windows datorlietotāju vidū ir kļuvis par vienīgo iespējamo OS, citi varianti vispār netiek pieļauti… tāpēc domāju, ka jāturpina tautu informēt par ubuntu filozofiju