Ķemeru grausts

biju Ķemeru graustā. apkārt nebija ne žogi ne zīmes, kas aizliegtu tur kādam klaiņot. Bet bīstami tur ir pēc velna, jo nekur nav nekādas margas un lifta šahta vispār ir caurums līdz lejai. Visu laiku jāskatās zem kājām, jo trepes arī apdrupušas un paklūpot uz gružiem ātri vien var nonākt zemē. Pašvaldībai vai ēkas īpašniekam vajadzētu krietni sadot pa kaklu. Šādas vietas ir piemērotas jaušiem un nejaušiem nelaimes gadījumiem.

No augšas paveras iespaidīgs skats, skaidri iespējams redzēt Rīgas televīzijas torni un Ķemeru sanatorijas ēku. Un grausts nemaz neizskatījās pamests, katrā stāvā, katrā brīvā vietā ir atrodama tautas folklora, nostāsti par to kurš kur ir bijis, kurš kuru mīl un ieteikumi kur citiem ir jāiet. Starp daudzajām ķēpām tika atrasts arī viens acij tīkams stencils.

Ja dodaties garām Ķemeriem, iesaku aplūkot šo kultūrvēstures pieminekli. Kamēr neviens nav nogāzies zemē un masu mediji nebūs izķengājuši ēkas apsaimniekotājus nevērībā, tikmēr Ķemeros būs interesants skatu tornis ar ekstrēmām atrakcijām.

Spilgtākās bildes lejā. Pārējās slaidšovā šeit.

P1090321.JPG

P1090308.JPG

P1090344.JPG

P1090307.JPG

, ,

 • Tīri smukas bildītes, malacis! Dažās gan kaut kāds stulbs kadrējums, visādas liekas malas, bet kam negadās… man arī. (:
  Bet ja tu tur būtu nolauzis kaklu, visticamāk, mūsdienu Latvijā saņemtu tekstu “Pats vainīgs!” Skarbā realitāte, diemžēl.

 • malas es atstāju tīši, es pašlaik eksperimentēju ar kadrēšanu: brīžiem ņemu par plašu un brīžiem cenšos iekadrēt daļu no objekta. Visbiežāk labāk izskatās ar nogrieztu visu lieko, tāpēc cenšos samācīties tā, lai būtu OK arī tad, ja ir atstātas malas.
  (bezsakarīgi, bet kautkā tā)

 • Ā, nu sapratu… centiesdēls, centies (: Interesanta pieeja.

 • Mhm, ir forši pa to ēku paklaiņot. Palūkoties lifta šahtā no augšas, baudīt skatus no augšas, stāvot uz jumta, utt. Reku te bija pāris manas bildes (lab, ne manas, bildēja draugs). http://www.bradajumi.lv/2006/11/06/kemeru-sanatorija/

 • Diezgan patīkama vieta, man ar dažas bildītes ir

 • ak, man par jums prieks! patiesi, patiesi! [plaukšķina ķepiņas]

 • puika

  tur to ĶNP var apmeklēt kad grib? vai ir laiki noteikti un ieejas maksa?

 • var apmeklēt kad grib, nekas nebija jāmaksā

 • puika

  oo, paldies par informāciju!