Pasargā sevi no kibernozieguma

Pēteris man atklāja ļoti interesantu lietu. Laikrakstā Rītdiena 27. janvāra numurā ir raksts, kurā aprakstītas manas nedienas ar Unibanku, datu krāpniekiem un policiju. Piedāvāju plašākai publikai to nobaudīt un izlasīt zemāk.

Raksts atrodas 5. lapaspusē un aizņem gandrīz pusi no tās. Uz rakstu ir norāde arī no pirmā vāka tāpēc domāju, ka vēlamais ir sasniegts un pietiekami plašas ļaužu masas ir informētas par šo un citiem līdzīgiem krāpšanas gadījumiem nākotnē. (izrādās, ka Rītdienu ir abonējuši 116 285 abonentu, tas ir daudz vairāk kā Latvijas Avīzei 42 030, Dienai 36 749 un NRA 12 537) Tātad, var cerēt, ka vismaz daļa no lasītājiem ir iepazinušies ar šo informāciju un turpmāk zinās, kā rīkoties saņemot aizdomīgas vēstules itkā no bankas.

Pdf formāta fails ir pie Rītdienas.

P.S. Šī nav laikraksta reklāma. Šo laikrakstu es nereizi pat rokās turējis neesmu, kā arī par to, ka tas ir tik populārs uzzināju tikai tagad.

raksts Rītdienā

 • Ja tu iespriengtu, tad saprastu, ka ar abonentiem tam ciparam nav nekāda sakara. Rītdiena tiek piegādāta kā spams ļoti daudzās pastakastēs un no tā veidojās lielākais “abonentu” skaits. Tieši tāpēc jau tu arī neesi par tādu dzirdējis, ka tevi tas spams nav skāris.

 • jocīgi, tad jau tie dati ir sagrozīti. vai tad vienkārša spamošana pastakastītē tagad tiek pieskaitīta pie abonēšanas?

 • Vera Zajeca drošvien daudz ko saprot no Antīvīrusu aizsardzības un respektablajiem ārzemju inetveikaliem. Vera, viss notiks!

 • gungun

  1) cepuri nost par sociāli aktīvo nostāju. respect.
  2) par rītdienas popularitāti. [email protected]#$^%&. tas sākumā tika ļoti aktīvi izplatīts pastkastēs bez maksas, tā arī tie abonenti saradās. lai spriestu par reālo laikraksta lasīšanu, jāskatās, piemēram, TNS dati. No galvas īsti neatceros, bet pēc lasīšanas rītdiena nav preses izdevumu top5, ja nemaldos, noteikti arī ne top10. Pretstatā līdzīgajam 5min, kas turas topu augšgalos.
  Bet tas neietekmē manu respect. Informācija tika publicēta, cilvēki to izlasīs, daļa arī atcerēsies un ņems vērā. ļļļoti labi.

 • cik klashu izgliitiiba???
  “ir abonējuši 116 285 abonomentu”
  1) aboonementu
  2) abonements – ieprieksh rezerveeta pakalpojuma sanjemshana ar priekshapmaksu (mana briiva interpretaacija); abonents – pakalpojuma sanjeemeejs (atkal)
  sensing the difference?

  bet, skatot lietu peec buutiibas, jap, veertiigi ka cilvekus izgliito.

 • 1) ? ko tu ar to domaji?
  2) izlabots