WordPress.com darbojas latviešu valodā

WordPress.com darbojas latviešu valodā. Atrastas, jau diezgan daudz kļūdas, taču nevajag zaudēt cerību, bet censties tās izlabot.

Visi, kas bija iesaistījušies tulkošanas darbā ir padarījuši milzīgu darbu, un palīdzējuši padarīt šo rakstīšanas platformu latvisku un vieglāk pieejamu citiem tautiešiem.

Ikviens varēs redzēt, pirmkārt, tos tulkojumus, kas parādās pašā lapā, tāpēc lūdzu ziņot par pareizrakstības kļūdām un citiem greizumiem, kas iekļuvuši tulkojumā, lai varētu laicīgi izlabot.

Pēdējā laikā biju krietni kritis uz nerva wordpress cilvēkiem, lai pasteidzinātu šo nu jau ieilgušo procesu. Tāpēc, paies laiks kamēr būs iespējams augšuplādēt labotos terminus, un padarīt tos pieejamus wordpress lietotājiem.

Visas galvenās sadaļas ir iztulkotas kā nākas, tāpēc ar lietošanu ikdienā nevienam problēmām nevajadzētu rasties. Atgādinu, ka wordpress kopsavilkums par notiekošo Latvijas wordpresā ir atrodams lv.wordpress.com.

Atrastās kļūdas varat labot arī paši, pieslēdzoties translate.wordpress.com un atverot sadaļu All items, kurā varat ar taustiņu Ctrl+f palīdzību atrast kļūdaino tekstu.

, ,

 • Forši (: Es arī to pamanīju, tiklīdz iegāju savā Dashboard. Nācās pāris minūtes meklēt iespēju nomainīt interfeisa valodu atpakaļ uz angļu, vienlaikus saglabājot latviešu valodu blogā… bet izdevās!
  Man tā vienkārši ir gaumes lieta, ļoti nepatīk latviskoti interfeisi. (:

 • tu panāci, iespēju, ka blogs ir ar latviskojumiem un interfeiss ir angliski?

 • Ja vārda “Žurnāls” Ģenitīva forma nav “žurnāļa”, tad kļūda jau ir pašā pašā sākumā :(

 • Tulkošanā bez atlīdzības piedalījās vairāk kā 20 savstarpēji nepazīstami cilvēki. Protams, ka rodas kļūdas. Tāpēc vajag tās labot.

 • simbel, pamāci! Man ar nepatīk latviskotie interfeisi. :(

 • Vārda ‘žurnāls’ ģenitīva forma ir ‘žurnāla’ (:

  woozers: izmanto linku ‘Mans Profils’ paša pašā augšējā kreisajā stūrī, tur būs ‘Interfeisa valoda’. Pēc tam jāpaskatās, vai nevajag no jauna nomainīt ‘Bloga valodu’, kas savukārt atrodas pie ‘Options’ (;

 • prikolīgi jau ir
  arī pats fakts, ka visas draziņas ir pieejamas MŪSU VALSTS valodā, liek man justies lepnai par JUMS. Malači, ļaudis!
  [tikai kļūdas…ai, ai…bezmazvai jāpārvar slinkums un jāpiekonektējas “labošanas darbiem”]

 • :) droši, palīdzīga roka nekaitētu

 • Varbūt tauta varētu atsaukties arī šim latviskošanas projektam: http://klaids.id.lv/pivot/entry.php?id=58