Atceraties System76?

Tie ir tie paši, kas pārdod datorus un laptopus ar Ubuntu par kuriem rakstīju iepriekš. Viņiem ubuntuforums.org ir sava 3rd party atbalsta sadaļa, kur viņi sniedz atbalstu datorlietotājiem, kuri iepirkuši viņu produkciju. Bet pats jaukākais tajā lietā ir tas, ka viņi mēdz sniegt palīdzību pat tādiem, kas nav viņu klienti. Reāls gadījums šeit.

Īsumā – džekiņam liekas, ka viņa laptopam un System76 laptopam varētu būt līdzīga vai vienāda integrētā webkamera. Viņš jautā vai varētu dabūt tos pašus driverus, lai varētu lietot savu laptopu ar integrētu webkameru, kuru nav pircis pie System76. Protams, ka viņam netiek atteikta palīdzība, lai gan beigās izrādījās, ka kameras tomēr atšķiras, taču fakts paliek fakts – Ubuntu vieno.

  • Khmm… Alkohols arī vieno. Un domājams, ka vēl spēcīgāk, nekā Ubuntu. Kāpēc to tik ļoti nereklamē? :)

  • alkohols posta dzīves un pieprasa cienīt :)

  • are

    Nice. Respect to system76

  • Eudoxus

    Sorry, vienot var daudz kas. Tas viens. Otrs – piedoshanu, viens piemeers galiigi neliecina par to, ka vieno. Svariigi saliidzinaat sho vienu, kad vieno ar tiem, kad nevieno. Trshais – kaa var zinaat, ka tieshi ubuntu vieno? T.i., vai tas ir tas ceelonis, kas nosaka, ka vieno? Un visubeidzot – kas tur labs, ka kaut kas vieno? Vaacu tauta arii triisdesmito beigaas bija ljoti vienota. Vai vinjiem no taa bija labaak?
    Citiem vaardiem – nu ko var mochiit tukshas fraazes kaa taadaa stulbaa reklaamaa? Vai tad tieshaam ubuntu atnjem sapraatiigas sprieshanas speejas?