iPod ir kakucs

kāds var paskaidrot kāda velna pēc puskostais ābols man neļauj kopēt dziemas no ipod uz PC? kaut kad iepriekš mēģināju un viss lidoja. Apple sux.

Can I copy songs from my iPod to my computer?

Your iPod can be used as a music player and an external hard drive. If your music was copied to your iPod using the external hard drive method, you can copy your music from your iPod to your computer. Read this article or watch this video tutorial to learn more. If your music was copied to your iPod using the music player method, you cannot copy your music from your iPod to your computer.

 • nuu eem, tjip uzliec show hidden files (ja ieksh windas) un tad jau var redzeet visus mp3 ;)

 • Nu bļins. No tevis gan būtu gaidījis ko sakarīgāku par mietlietotāja (o, kas par vārdu! ;)) sūdzību. Kad paskaidrosi, kā izpaužās neļaušana, tad arī parunāsim.

 • Shadowbird: neļaušana izpaužas ne man vienam bet 100% ipod litotājiem, tā izpaužas kā softisks stulbums. Iekopēt iPod varu, bet vecos failus ārā no iPod dabūt nevaru, bez speciāla maksas softa. iTunes piedāvā iespēju izdzēst manu iPod tas arī viss.
  Vienīgais man zināmais veids kā es varu dabūt normālus failus ar normāliem nosaukumiem ir kopējot tos ar Amarok.

  es protams varu dabūt mp3 failus no manas ierīces, bet vai kpod0114067.mp3 ir normāls mūzikas fails?
  Vai man pašam tagad būs visa tā savandītā gūzma jākārto? Jā tagi saglabājas, bet failu nosaukumi un secība ir pilnīgi randomizēta. Es vienkārši iejūtos normāla lietotāja ādā un normāls lietotājs ir iedzīts sprukās.
  Jau tā viss ir tik debīli, ka nevaru iekopēt mūziku ar normālām metodēm.

 • Tas viss ir dalja no Apple liiguma ar ierakstu kompaanijaam – lai mazinaatu visu muuzikas piraatismu. Tas, lai nebuutu taa, ka tu esi piemetis 80GB iPodu pilnu ar pizgjiito muzonu un tagad nashiem soljiem iesi pie drauga to paarkopeet. Arii, taadejaadi var iistenot to visu DRM sviestu ar no apple stores pirktajiem mp3.

  Katraa zinjaa, ja tev shitaa lieta baigi traucee – ir jau arii dafiga 3rd party varianti.

 • es kā reiz skatos uz to 3rd party pusi

 • puika

  ja rakstā apgalvo, ka agrāk viss gāja, bet komentā saki, ka tas izpaužas visiem ipod lietotajiem, kuri lieto iTunes, tad jautājums – kā tev agrāk viss gāja? izmantojot itunes via kādu citu softu? imho, nedaudz neštimmē Tevis teiktie teksti..

 • tas bija citā situācijā: tad es lietoju amarok, un neiedomājos, ka itunes var to neļaut.

 • Edis

  Apple īsti vairs nesax (man nav neviena produkta no Apple, so chill ;)). Saxo DRM. Thats all. :)
  Nav jau brīnums, ka visi lielie IT/Gadget portāli par šo lietu aktīvi runā, viņiem tas arī ir pieriebies.

 • agrāk izmantoju yamipod, tagad floola (abi freeware) no/uz kopēšanai un nekad nav bijusi problēma ar failu nosaukumiem

 • yamipods man vecs draugs japaskataas floola, kas tur labaaks?

 • mxz

  Miljons reižu jau tas viss ir izrunāts visur. Tu ne tikai nevari kopēt mp3 nost no sava iPod (pretpirātisma metode), bet tu nevari arī kopēt dziesmas UZ savu iPod no savu draugu datoriem. Vismaz caur iTunes. Tiklīdz tu piejūdz iPod pie savas iTunes bibliotēkas, tas ir sinhronizēts un kamēr vien tu nenoformatizē viņu, draudzējas tikai ar tavu datoru un tavu bibliotēku un neviens nevarēs dabūt failus NOST no tava iPod un nevarēs UZLIKT. Shuffle laikam var, jo viņš ir MS-DOS partīcija.

 • ņemoties ar atvērtā koda rīkiem es līdz tam nebiju aizdomājies, jo tur varēja visu

 • 1. uzliec ipod linux ja tik ljoti to vajag
  2. uzliec to tuuli kas maak ipod folderu struktuuru apskatiit, kachaa uz nebeedu
  3. ipod nesucks, sucks tavas vajadziibas ;)

 • var teikt arī tā, es konstatēju, ka man stāv dikti laba mūzika, kas man nav nekur citur, jo bija sakrāta no iepriekšējā darba kompja, tagad nevaru neko sinhronizēt viss pazudīs. Bet nepazudīs, ja to darīšu iekš Amaroka, ko arī es grasos darīt.

 • Es izmantoju YamiPod, ar to vienmēr var kopēt uz citu datoru :-)

 • mzfk

  aa :D
  man uzkaaaraas ipods :D
  ko dariit?!
  dariju wisu spiedu,situ,metu,spraudu pie kompja nekas neoaliidz :D