SMS no Google Calendar

gcalendarlogo.PNGGoogle Calendar ir laika plānošanas rīks, kas var atvieglot mūsu galvas un dzīves no liekiem faktiem. Iespējams daudziem šis rīks nav svešs, bet tiem, kas nav lietas kursā varu ieteikt uzmest aci un notestēt šo Google produktu.

Tātad superīgā lieta, ko nebiju pamanījis ir iespēja saņemt īsziņas laicīgi pirms notiek kāds svarīgs un garām nepalaižams notikums.

gcalendar.PNG

Lai šo iespēju pieslēgtu ir jādodas uz Calendar Settings => Notifications. Jānorāda Latvija kā atrašanās vieta un jāieraksta telefona numurs sākot ar 2. + zīmi un citas figņas Google pati piesviedīs klāt.

Jānospiež poga Send Verification Code. Tad burtiski pēc sekundes atnāks īsziņa ar kodu, kas jāieraksta apakšējā ailītē un beigās jānospiež kņope Finish setup.

Rezultātā tagad uz telefonu atnāks atgādinājums noteiktu laika posmu pirms notikuma. Var izvēlēties gan pāris minūtes gan arī nedēļu iepriekš. Atgādināšana visām gaumēm.

Ja mēs dzīvotu skaistajās ASV tad mums būtu iespēja arī nosūtīt servisa īzsiņas un noskaidrot nākamās dienas notikumus un citus tādus sīkumus. Bet vai tad mēs gribam dzīvot skaistajās ASV?

Ja tev patika šis raksts tad nobalso par to

,

 • Tas jau ir kaut kas… Google speeks. Manaas aciis tas padara sho pakalpojumu 2x vilinoshaaku :) Vajadzeetu veel buut iespeejai visu to eerti paarskatiit no wap/kaadas java aplikaacijas, tad buutu pati pilniiba :)

 • būs jāizmēģina. paldies par info!

 • :) prieks censties

 • Savulaik, kad pats testēju šo Google Calendar, tad toreiz vēl nebija iespējas izveidot SMS notifikācijas. Nācās vien forwardēt notifikācijas meilus uz mob. telefonu. Tagad, skatos, patiešām laba fīča. Tikai pats savas kalendāru padarīšanas veidoju iekš MS Outlook un turēt vēl vienu kalendāru neredzu jēgu..

 • are

  Jau kādu laiku lietoju. Gribēju painfomrēt, k-kā tad nesanāca, un vēlāk aizmirsās. Fīča tiešām noderīga…

 • Man nemāk ta sms ar kodu, varbūt tapēc ka man ir tele2?

 • Jā, šo verķi arī lietoju jau kādus pāris mēnešu. Man, protams, radās jautājums par samaksu un piezvaniju uz LMT. Viņi neko nezināju par Google utt., bet teicās, ka parasti to visu apmaksā pakalpojuma sniedzējs. Jā, un pakalpojums ir pieejams tikai LMT lietotājiem, bet to var mainīt – http://www.google.com/support/calendar/bin/answer.py?answer=37226&hl=en_GB ;)

 • nu kruta, tagad iedomājamies kāda mob numuru datubāze googlem uzkrāsies nākotnes m-mārketinga priekiem ;)

 • Guigo meklē sazvērestību

 • Aigars

  mhm, jau kādus pāris mēnešus lietoju. Ļoti noder, lai atcerētos, ka, piemēram, pēc pus stundas ir lekcija :)