Laikraksts Diena sola atvēlēt vienu lapu rakstiem no Latvijas blogiem

pirapr.pngSarmīte man solīja pirmo iekšlapu atbrīvot no garlaicīgajiem politiskajiem komentāriem un teica, ka atļaus izvietot jaunākos un labākos tekstus no Latvijas blogosfēras laikraksta Diena drukātajā versijā.

Redzēsim vai viņas vārdi saskanēs ar darbiem. Katrā ziņā viņa solīja pārdomāt šo ideju vēl pēc gada, ja šogad ideja netiks realizēta.

Kā arī viena bēdīga vēsts. Kā vēsta fotoblog logo – fotoblog ir pārdots. Sakarā ar manu iepriekšējo rakstu fotobloga administrācija ir nolēmusi pārdot fotoblog.lv gādīgākām rokām. Viņi paši informē, ka:

fotoblog.lv vortāls ir pārdots SIA „Cita realitāte” (www.citarealitate.lv) par 6000EUR. Nespēdami atbildēt uz jūsu daudzajiem pieprasījumiem mainīt galeriju, balsošanas sistēmu un citas „nepilnības”, nolēmām, ka labāk būs, ja blogs nonāks „biezāku” īpašnieku rokās, kas to, iespējams nedaudz komercializējot, padarīs daudz pievilcīgāku un skaistāku;
Ar cieņu,
Administrācija (exEliks, exShadow, exGlukz)

 

  • “Administrācija (exEliks, exShadow, exGlukz)”

    aaaahahaha… I mean, viņi pārdeva arī savus nickneimus?

  • Cik zinu Laacz’am iekš NRA būs sava sleja (2.lpp.). Viens liels raksts ar visām bildēm jau bija piektdien. Tipa – iepazīstieties, tas ir Laacz.

  • nu mļatj ciest nevaru šo dienu internetā. visi mēģina saštellēt kaut ko asprātīgu, smieklīgu, tikai žēl, ka viss visiem draņķīgi sanāk. jāslēdz dators ārā, skaista diena ārā, jāiet pastaigāties, uz kādu kino u.c. interesantākām laika pavadīšanas vietām.

  • ko tad tu dirni pie datora?

  • no rīta vajadzēja pārliecināties, ka nekas gadu laikā nemainās. Un izgāju gan un staigāju pastaigājos un viss vispār bija baigi forši tikai auksti gan bija.

  • jā tas gan, bet saule gan mūs lutina. Pa logu viss ir rožaini, kad T-kreklā izej ārā, konstatē, ka nemaz tik forši nav, it sevišķi ja pārvietojies ēnā

  • Izlasot ziņu par to, ka Īrijā aizliegts krogos piedāvāt alkoholiskos dzērienus, pilnīgi sirds apskrējās, saprotot, ka tas ir aprīļa joks. :)

  • :)