Kas ir krievu varoņi?

pēc šī vakara ziņu noskatīšanās likās, ka nebūtu slikti īsumā izklāstīt, ko es domāju par Krievijas valdības reakciju uz Igaunijā notiekošo sviestu:

Krievijas amatpersonu par varoņiem dēvētās krievu pabiras ir mežoņi un vandāļi, kas izlaupa veikalus un demolē demokrātiskas valsts galvaspilsētu. Krievijas atbrīvotāji, ne sūda neatbrīvoja tikai aplaimoja daļu eiropas ar komunismu. Krievijas prezidents visa cita starpā ir kretīns. Nedomāju, ka Igaunijas urlas cīnās par ideju, katram skaidrs, ka viņiem pietiek ar vodku un šie ar gandarījumu metīsies izsist vitrīnas un sazagsies mobilos telefonus un laikam jau arī puķes (kā bija redzams sižetā).

Žēl, ka igauņi nebija labāk sagatavojušies, viņi būtu varējuši vēl vairāk urlas ielikt aiz restēm un padarīt Tallinu par daudz drošāku un tīrāku pilsētu.

Pilnīgi iespējams, ka ar šo esmu aizskāris kādu krievu tautas pārstāvi. Es atvainojos. Es saprotu, ka par tautu nevar spriest pēc prezidenta un ārlietu ministru izteikumiem, pēc Igaunijas krievu jauniešu rīcības, BET nekāds labais iespaids katrā ziņā nerodas.

 • Tak kā viņi nesaprot, ka mēs vēlamies aizbēgt no Padomju Savienības un visa, kas ar to saistās.

 • 0nkuli, tas kas ir muļķīgi, pateikt cilvēkam, ka viņš smird un tad atvainoties, ka to teici. Tātad ir divas iespējas: saki savas domas nebaidoties un neatvainojoties, vai nesaki tās vispār, ja reiz Tevi uztrauc, ka ar tām kādu aizskarsi.

 • es taču neatvainojos tiem, par kuriem es rakstu. es atvainojos tai daļai, krievu, kura nosoda savu tautiešu aktivitātes.

  nav muļķīgi atvainoties par pateikto. piemēram:

  – “tu smirdi”
  – “es atvainojos, ka man tas tev bija jāsaka, bet man tas bija jāpasaka, jo tu patiešām smirdi. man žēl, ka šādi pasakot es tevi pazemoju, bet es palieku pie sava viedokļa”

 • šaubos, ka kāds no vandāļiem būtu spējis pateikt kaut vai to, kam tieši par godu tā statuja bija uzlikta. gaidu cietumsodus un nopietnus, šis ir brīdis, kad Igaunijai jācenšās saglabāt mugurkaulu līdz galam. mūsu valdība drīzāk uzceltu vēl vienu uzvaras pieminekli nekā nolemtu to pārdaugavas monstru nojaukt.

 • n4

  varetu lv urlas sakt krutot, un policija atlaut vinus lidzet savaldit.. ehh.. viena roka lomiku, otra gazeni un ielaas.

 • Urlas ir un paliek urlas…

 • mxz

  Nu jau, nu jau. Drusku iecietīgākam jābūt, nevajag tik skaļi klaigāt. Man arī ir viedoklis un uzrakstīts taptu par interesantu un smieklīgu materiālu, bet nu ar to jau mēs atšķiramies no viņiem – ka esam politkorekti, toleranti, mierīgi un saprātīgi.

 • nu tās bija tā mirkļa emocijas, diemžēl dažreiz nesanāk būt mierīgam un saprātīgam. tagad esmu visu to pārdomājis un man jau ir daudz maz vienalga. to rakstīju uzreiz pēc sižeta noskatīšanās, kad biju redzējis tos huligānus un uzreiz pēc tam krievijas amatpersonu izteikumus, ka viņi ir varoņi un, ka igauņiem nu būs sankcijas, bet no saviem vārdiem negrasos atkāpties.

 • Šitā man atrakstīja no Igaunijas:

  “Russian press keeps saying that Estonian police is beating and killing innocent russian citicens in Tallinn.”

 • šitas mani tracina. Neatkarīgā Krievu prese, televīzija – kas tas tāds? Vārda brīvība? (Tā tak anekdote) Viņi ir pieraduši pie smadzeņu skalošanas.

  Kāpēc Krievijā ir tik daudz humora šovu? lai cilvēkiem nebūtu jādomā par skarbo realitāti, par cilvēktiesību pārkāpumiem Čečenijā utt.

 • ikris

  – “tu smirdi”
  – “es atvainojos, ka man tas tev bija jāsaka, bet man tas bija jāpasaka, jo tu patiešām smirdi. man žēl, ka šādi pasakot es tevi pazemoju, bet es palieku pie sava viedokļa”

  Šitais ir tiešām labs :D:D:D:D!
  Par rakstu pilnībā piekrītu…krievi un Krievija ir mazliet slimi/a,lai dievs man piedod.