visulatvijai.lv nekaunīgi izmanto nacionalisti.info lapas dizainu

kopijasy.jpg

nacionalisti.info ir lapa ar patiesi izsmalcinātu humoru un koklēm. Konkurējošās apvienības mājaslapas dizaina iztrādātājs acīmredzot maldināšanai ir tīši izvēlējies tādu pašu dizainu, kā apvienībai “Nacionālās kokles.” Taču vienu lietu, gan viņi nevarēja nokopēt no Kokļu lapas – oriģinālos humora pilnos tekstus un video klipus.

Nacionālo kokļu lapā varat atrast veselu rindu ar interesantiem un humora pilniem rakstiem, ar kādiem nevar lielīties visulatvijai.lv lapa:

Mūsu apvienības aktīvists Laimonis Arbakaitis izvedot pastaigā savu suni ir bijis liecinieks neskaitāmas reizes situācijām, kad viņa suns vēršas pie garāmejošajiem suņiem Latvijas valodā ar “vau-vau” un pretī saņem svešvalodas atbildi “gaf-gaf”. Tāpat mūsu biedri, koklējot mežos, neskaitāmas reizes ir bijuši liecinieki gadījumiem, kad dažnedažādākie meža dzīvnieki principiāli ignorē latviešu dzīvniekus un latviešu valodu, un gan vāveres, gan susliki, gan hipototāmi un pelikāni komunicē savstarpēji krieviski.
Šī situācija nav vairāk pieļaujama – un tālab mūsu apvienība gatavojas uzsākt cīņu par valodas likuma piemērošanu arī dzīvniekiem, un mūsu prasības ir –
1) Ielaist Latvijas republikas teritorijā tikai tos dzīvniekus, kas pārvalda Latviešu valodu vismaz 3-ajā līmenī;
2) Izraidīt no valsts dzīvniekus, kuri šeit atrodas ilgāk par 1 gadu un vēl aizvien nerunā ar latviešu zvēriem valsts valodā;
3) Uzdot par pienākumu valsts valodas inspektoriem kopā ar mežsargiem un policiju veikt kontroli Latvijas mežos. nacionalisti.info

Nacionālisti turklāt turas kopā, kā vabolītes:

…un tādā garā.

 • Ļoti veikmīgi pajokots! Vajadzētu vēl dažām lapām tādas parodijas

 • Onkuli, tajā nacionalisti.info dažkārt veiksmīgs humors mijas ar vulgāru ņirgāšanos, piemēram, sadaļā “Par mums” esošās plikņu bildes ar komentāriem apakšā. Lapas autors laikam slimo ar mazvērtības kompleksiem, ka ziedo savu laiku, lai amorāli ņirgātos par citiem.

  “Nacionalisti.info – kad parodēšana kļūst par vulgāru ņirgāšanos”:
  http://iesalnieks.blogiem.lv/2007/07/09/8805.html

 • Jānis Iesalnieks: Kurš tad ir tas morāles lineāls ar kuru tu nomērīji robežu starp humoru un ņirgāšanos. Neko amorālu es tur nesaskatīju. Un kas slikts ir pašā ņirgāšanās faktā?

 • Mfz

  Nezinu gan, man šitādas parodijas īpaši pie sirds neiet, tik pat labi varētu uzrasties vēl viens oonkulis.com ar līdzīgu misiju, un ko tad?

 • Mfz: neko, vārda brīvība. nevar taču aizliegt kādam paust viedokli, lai arī tas šķistu nepieņemams.

 • Parodēt, manuprāt, ir vērts tikai kaut ko pietiekami oriģinālu un atpazīstamu. Pretējā gadījumā tas sanāk sviests, ne parodija. Onkulis.com parodēt īstenībā nav iespējams: standartisks wordpress dizains neviendabīga satura ieraksti nav tas tipiskākais komplekts, kuru būtu vērts parodēt. Varbūt būtu iespējams parodēt mxz, bet ne Onkulis, ne Laacz absolūti nav parodijas “cienīgi”. Kā standarta lasītājs var atpazīt šādu parodiju? Taisnību sakot, nebūdams īpašs Visu Latvijai! interesents, es pat ieraudzījis nacionalisti info, neiedomājos, ka tas ir konkrētas lapas atdarinājums.
  Parodija gan patiešām ļoti baltajiem tēviem līdzīga (autors gan apgalvo, ka par tādiem neesot zinājis, lapu veidojot) un stipri primitīva.

 • Nu cik es atceros, tad “Visu Latvijai” tā lapa tā izskatās jau vismaz gadu ja ne divus, kopš netīšam biju tur ieklejojis. Par to otru vispār pirmo reizi dzirdu.

 • bet koklistiem tiešām smieklīgi teksti nāk ārā :D

 • Latviešu humors attīstās…

 • MR.SergE, varu tev pateikt, ka “Visu Latvijai!” lapa tā izskatās jau no 2003.gada 7.novembra, tātad gandrīz 4 gadus. Līdz 2006. gadam biju tās redaktors.

 • njā, apskatot sourci lapai http://www.visulatvijai.lv/ , var redzēt tīrās šausmas :/