OpenMoko reklāmas

openmoko_logo.jpgOpenMoko neo1973 ir telefona aparāts, kurā būs divtik daudz labu lietu, cik aifounā. Starp visiem labumiem varu minēt GPS uztvērēju.

Pašlaik jau atmetu iedomas par apple brīnuma iegādi un ar cerībām skatos uz šī telefona piedāvātajām iespējām.

openmoko trumpis ir atvērtā koda dāvātās iespējas, un lietotāju neierobežotās iespējas uzlabot un arī salauzt šo ierīci. Šis telefons nebūs nekur piesaistīts un tas būs izmantojams praktiski jebkurā zemes nostūrī.

Cena solās būt saprātīga. Jau tagad ir nopērkama izstrādātāju versija, kura maksā 300$ (uz pusi lētāk kā Apple brīnums).

openmoko jau strādā pie reklamēšanās un ir sagatavojuši lērumu ar reklāmām. (neesmu pārliecināts, ka visas ir oficiālās reklāmas) Dažas ir spokainas, dažas ironizē par iekostiem āboliem. Pirmā ir spokaina un otrā ir par ābolu.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DCQ7dmGuAU8[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=POiNqP4savI[/youtube]

Pārējās reklāmas meklēt lietotāja openmoko youtube lapā.

 • Pirmoreiz dzirdu par tādu openmoko.

  Pirmā reklāma interesanta.

 • He he.. gaumīgas reklāmas.. Gaidam kad kāds no LV nopirks šo iekārtu un uzrakstīs savas atsauksmes par šo brīnumu..

 • tieshaam pirmaa reklaama ir nedaudz spociiga :D

  otraa, ironizee par aaboliiti, arii nav slikta ;)

 • Henrijs Putelis

  Pasaule paliek plašāka.
  gaidīsim.
  iphonis pagaidām neattaisno uz sevi liktās cerības.
  ļaiks ir būtisks.
  tikai pēc kāda laika varēs redzēt kas ir kas un kuru tad pirks.
  un kas uzvarēs šai milžu cīniņā…

 • vieniigais, kas sitam labaaks ir – opensource, thats all, saliidzinot telefona tehniskos parametrus, iphone pamatiigi ieliek
  http://wiki.openmoko.org/wiki/IPhone

 • Martins

  Ir jau kāds zināms labs apskats par jamo? Es domāju, tas, ka tehniski kāds kādam ieliek ir sīkums. Pats pietiekami labi redzēju kas notika kad uz Treo uzlika vēdlodziņus, viss palika jūtami lēnāks – katrs softs savādāk izmanto resursus. Protams, pastāv arī sliktais variants, OpenMoko ir resursu rijīgāks :) Bet tāpēc arī ir nepieciešams apskats. Šobrīd aparāts izskatās ļoti interesants. Nez, jamiem kkas ar qwerty klavieri arī būs?

 • Ja developer versijai būtu WiFi atbalsts, tad visticamāk, ka paņemtu uzreiz. Tagad mazliet jāpagaida, kad būs pieejami modeļi ar WiFi, vienīgais, ka tad vairs cena nebūs tik draudzīga :(

 • izņemot to ka viņš būs dārgāks, neglīts un dezorganizēts (opensource trūkums)

 • Edis

  Šo telefonu mākslas akadēmijās dizaina nodaļās varētu lietot kā piemēru SLIKTAM dizainam. Un nu cmoon divreiz vairāk iespēju kā iPhone? Tad es labāk pie savas nokia pieturos(iphone tomēr daudz daudz par dārgu). :)

 • tm

  http://wiki.openmoko.org/wiki/Neo1973:_GTA01Bv4_versus_GTA02_comparison

  Gala lietotāja versija, kura tehniski būs spēcīgāka par tagad nopērkamo izstrādātāju versiju, iznāks oktobrī. Vakar redzēju Hildon desktop jaunumus, un domāju, ka ar laiku OpenMoko ieliks iPhone, vai nu tas būs natīvais softs, vai nokijas izstrādātais :)

 • Dizains īsteni linuksīgs. Visticamās arī uzvedība. Pieņemu, ka būs lielisks gīku telefons, bet ne meinstrīma

 • Opensource reāli ieliek – var izmantot tās pašas perifērijas ierīces ko galddatoram, ja vien sourci nokompilē priekš ARM procesora. USB un Bluetooth ir, WIFI būs, ko vēl vairāk :)
  Man pilnīgi pietiks, ja varēs piespraust ārējo USB klavieri un HDD.
  WIFI kā USB moduli piespraust var jau tagad, taču iebūvēts būtu ērtāks, gaidīšu rudeni.

  Vispār – ja mēs pasūtītu šo telefonu nevis katrs atsevišķi bet vienā sūtījumā – varētu ietaupīt piegādes izmaksas. Vienīgais – sūtījuma cena tad sanāk ojoj – nebūs problēmas ar muitu?
  Kāds tautas viedoklis par kopistisku pasūtīšanu?

 • izlasi komentārus augstāk, izskatās ka neviens neko pasūtīt nevēlas :)
  pat ja tur būtu visas iespējamās pasaules fīčas, tas tāpat paliktu kā tāda linux distribūcija – konstanti pārpilna ar bugiem un puspabeigtām funkcijām, nesaprotamu interfeisu un ja konstanti neseko līdzi nightly builds – konstanti nelietojams.

 • N.R. vai tad ir tik traki ar tām Linux distribūcijām?