Gājiens uz Depo

Vakar no Juglas gājām ar kājām uz Depo. Starp citu tur ir diezgan forši, pārdevēji ir zinoši un saprotoši un mūsu 45 minūšu mīcīšanos gar plauktiem un grābstīšanos, gar katru puķi un puķu podu uztvēra samērā mierīgi un beigās vēl deva visādus labus padomus (20 minūtes pirms slēgšanas). Es nezinu vai vēl kāds puķu pods un puķe palika neapgrābstīta un neizcilāta, bet rezultāts ir varens – mazs podiņš ar lakstu, kura nosaukumu es pat neatceros.

Pa ceļam es visu laiku čīkstēju un kritu uz nerviem, bet kopumā bija jauki – kā jau parasti tas ir, kad es esmu paņemts kaut kur līdzi.

Fotogrāfēju daudz un visu, kas gadījās ceļā. Bildes, protams, sviestainas un nekur liekamas, ja nu vienīgi blogā…

Bildes

Pirmajā bildē Sidža stilo ceļa malā. Otrajā bildē es ielīdu džungļos un taisīju miglu bildes. Trešajā bildē redzams, viegli aizkaitināms, nīgrs un dusmīgs makšķernieks, kuram mūsu jautrā čalošana likās pietiekami skaļa, lai aizbaidītu zivis.

P1120703 P1120708 copy

P1120710 copy

Nu un tālāk kā jau parasti sākas pilnīga šīze. Iepatikās man tas reklāmas stabs pa lielo un tad nu es viņu neliku mierā ne uz brīdi.

P1120744mod3

P1120744mod2

P1120744mod4 copy P1120744mod

Video

Bonusā pilnīgi normāls video rullis.

[youtube]http://youtube.com/watch?v=pHAXGpSH5Hg[/youtube]

, ,

 • viuks

  Jāsaka, ko ļoti mākslinieciski skaistas bildes sataisījušās.

 • Īsti gan nesapratu no kāda skatu punkta Tu bildēji to reklāmas stabu? No apakšas?

 • jā no apakšas un vēl visādīgi, bet tās bildes man nesanāca galīgi nemaz

 • Kādēļ domā, ka nesanāca?

 • Taustiņklabeklis: nav glītas, nav fokusā, aj internets vispār ir slikts. esmu iemācījies saprast, kuras bildes ir labākass un kuras sliktākass, bet es nekad neiemācīšos pats taisīt tādas, kuras man patiktu.

 • Depo labs veikals. Taisīšu istabai makeover, noteikti braukšu uz turieni.
  Reklāmas stabam man patīk otrā bilde (:

 • Nevarētu pateikt,vai veikalam depo nav maajas lapas vai kaut kas taml.?!?!?!

 • akm

  Atvaino, Janko, Depo nav mājas lapas. Lēnā garā tiek taisīta, bet tik laba, kā šī filma par apmeklējumu diez vai būs ;))