stopo.lv – stopētāju serviss

stopo.lv jauna lapa stopētājiem un tiem, kas labprāt paņemtu mašīnā kādu sarunu biedru.

Tādiem stopošanas iesācējiem, kā man šī lapa liekas gana derīga, ja ir skaidri zināms, ka pēc nedēļas gribas tikt uz kādu pasākumu, bet transports nav atrodams ne ar uguni. Savukārt hardcore stopotājiem šī vieta īstenībā ir lieka, jo īstie stopošanas maniaki, braucamo atrod jebkurā vietā un prot nostopēt pat vilcienu, ja nepieciešams.

Kā jau visos šādos projektos, ir nepieciešama noteikta lietotāju bāze, lai viss ritētu gludi. Tāpēc regulārajiem šoferiem iesaku reģistrēties un piedāvāt savu kompāniju garākos braucamajos posmos, ja tādi tiek plānoti. Pēc tam tik jāgaida, kad reģistrēto biedru skaits paaugsies plašumā un būs jau nopietnākas iespējas aizbraukt uz jebkuru punktu LV bez maksas.

via Toms

stopolv.jpg

,

 • pec tavaa komenta digaa biju nedaudz shoka kapec uzbrauci raksta autoram, jo taja lapa (stopo) taada iisti info nav apraksta kads meerkjis utt vnk ras Dvva Pakatamsje :D :D :D, un vinsh sava bloga iemetis apraksitnju kur pastastijis kas un kaa un skaidra bilde izlasot uzreiz, nav jamegina pat regjistreties.. un reali ja tu raksut neizlasi tu nevair iisti iebraukt regjistreties vai ne, jo reali pietrukst apraksta

  bet bridi kad puliceji sava boga principa to pashu paliku veelielaka shoka :)..

 • Murgonis: nē tur cita morāle. ja mēs gribam palīdzēt stopo.lv tad ir vērtīgi, ja uz to iet laba saite ar svaru, no digg.lv, nevis tikai no Toma bloga. Tādā veidā arī vairāk cilvēku pa tiešo tiktu uz stopo.lv. Tagad sanāk, ka stopo.lv ir ienākošā saite no manis un no Toma, bet nav no digg.lv, kas arī būtu vērtīgi pavisam mazam un svaigam servisam.

 • Onkul, saprotu Tavu domu.

  Atbildi jau sniedzu digg.lv.

 • Redz kā – internets arī pedofiliem un slepkavām dzīvi padara vieglāku – apsēdies un izvēlies! ;)

 • Onkul, bik sīkumiem piekasies :) Toms šajā reizē izdarīja pareizi, jo pašā stopo.lv tiešām nav nekādas info par to, kas tas vispār ir.

  Un vai tad tiešām tā visa “fiška” ir tikai reitingos un pagerankos? Kamoon..

 • et

  agraak sen sen atpakaļ pirms gadiem varbūt 4/5iem arī bij līdziga lapa, trase.lv laikam.
  Tur cilvēki riktīgi ņēmās, jebkurā virzienā varēja sarunāt cilvēku sev līdzi, vai atkal piebiedroties pašam.
  Bet šitas nju jā, gan jau ar laiku attīstīsies…

 • Guncha, izrāva vārdus no mutes ;)

 • Taustiņklabeklis: man tāpat kā tev gadās – dažbrīd ir ērcīgs garīgais un tad sanāk tā asi izteikties. tagad jau saprotu, ka iespējams iekš digg.lv par asu uzbraucu Tomam augumā.

 • Onkul, viss ir kārtībā :)
  Neņemu to pie sirds tik ļoti…

 • mmk

  Nezin nezin par šī saita potenciālu. Pirms pāris gadiem kaut kas tāds jau veidojās kādā no lielajiem forumiem, laikam delfi. Nekas nesanāca, jo tur vairāk tusējas tie kam vajag, nevag tie kas var palīdzēt..

 • Onkulim jauks logo :)

 • Pa tv šad-tad nākas dzirdēt to, ka tiesībsargājošie orgāni aicina iedzīvotājus atturēties no stopošanas, tādejādi sevi pasargājot no dažādām dzīves likstām, līdz pat savas dzīvības drošībai. Taču, daži labi to ātspērušies veicina.

  Man kā paranoiķim, tas viss liek domāt, ka šī “čupošanās” un pasākumu “koordinēšana” vienā jaukā dienā novedīs līdz pamatīgiem kreņķiem, kur šī servisa un pakalpojumu “izmantotājiem” nāksies ciest.

 • guntisdk: Ar ko tad stopo.lv ir sliktāks par tiem simtiem un tūkstošiem iepazīšanās protālu, kur tieši tāpat pilnīgi anonīmi cilvēki sazinās, parasti ar mērķi satikties…? Tad jau arī draugus varētu klapēt ciet – kas zin, cik piekaušanas, zādzības vai vēl nezin kas ir noorganizēts, izmantojot viņu saziņas sistēmu…