badad.lv – slikto reklāmu blogs

badad.lv kā jau pēc nosaukuma saprotams ir blogs, kurā tiek apkopoti slikti reklāmas darbi (video, plakāti, logo u.c.). Dodoties uz šo lapu varam atrast lērumu ar briesmīgām reklāmām un mācīties no citu kļūdām.

badadlv.jpg

Visas reklāmas var vērtēt skalā no piecām kakām “vemt gribas!” līdz vienai kakai “ir ok.” Ir droši zināms tas – ja kāda reklāma tur iekļūst, tad tās izstrādātājiem vajadzētu no kauna ielīst zemē, jo skarbi vārdi netiks žēloti. badad.lv ir kārtējā vieta, kur kārtīgs latviešu cilvēks var no sirds izrēkties, par to, kā citiem neveicas.

via sv.lv/poligrafija

,

 • Onkulj, bez jebkadam izdomibam, bet kads tev source bija saj zinjaj?

 • Maksims Berjoza: neuzmanības kļūda

 • Paldies. :)

 • Maksims Berjoza, moš izveidot interneta ziņu patentu lapu? T.i. samaksā un iegūsti pirmais publicēt ziņu. Ja ne, tad ir kā tagad – tas kurš publicē ziņu pirmais noēd otru, ka tas pārpubicējis.

  Un vispār, internets tak nav nekāda privātā vietiņa. Par tādu badad.lv var uzzināt no jebkurienes.

  Vispār lol par šito blogeru cepšanos ar atsaucēm :D

 • Maksims Berjoza, moš izveidot interneta ziņu patentu lapu?

  man vakar atsutija zinju es apskatijos un izdomaju ielikt kadreiz, bloguapskata.
  sis badba nav slikt kontenta zinja, kads ir pastradajis – tas darbs un es to cienu

  ja es tevi pareizi saprotu, ka tu doma ka mans pirmais komments bija uzbrauciens, ka onkulis ir panemis no mani – es ari ta padomaju, bet uzprasu lai zinatu var but ir citi atrie sourci par lv svaigumiem, sanaca ka ir

  tev ir kaut “ne zdorovij” iespaids no Maksima Berjoza ;) ja tu padomas savadak, tad noteikti atradis, ka vinsh feins dzeks, bet protams tu vari paliekt pie samvam domam ;)

  Vispār lol par šito blogeru cepšanos ar atsaucēm :D

  gruti ne piekrist, un tavs kommentars par to ka lol, nedare tevi ne lol

 • kintu

  Man šķiet, ka tā kritika ir dumjāka par pašām reklāmām. Šajā plakātā vienīgais, kas griezās acīs, bija rupjā gramatiskā kļūda – jāņem abi (nevis abus). Bet nu tādu valodniecisku precizitāti no rusificētajiem rīdziniekiem jau nevar prasīt ;)

 • kintu: nu ja tu uzskati, ka tā meitene, kas ar pakaļu tīra mašīnu ir ok priekš līzinga reklāmas, tad man nav ko teikt :)

 • kintu

  Jā, jo šokējošas reklāmas darbojas.

  No visām pārējām “sliktajām” reklāmām man patika “Mans grib taisīt tavs māju” – tā ir smieklīga un uzreiz piesaista uzmanību.

 • kintu

  “tā meitene, kas ar pakaļu tīra mašīnu” – izskatās, ka tava samaitātība krietni pārsniedz manējo. Man sekss asociējas ar daudz patīkamākām lietām. Protams, ja rietumnieki nebūtu tādi viltus puritāņi, tad šādām primitīvām reklāmām nebūtu lielas atdeves. Bet šobrīd tas vairāk parāda konfliktu pašos kritizētājos – “es gribu seksu” un “nē, tas ir slikts”.

 • Nu dzeki beidziet cepties par to, kurs piemais, kurs nee. Bez tam, pat lielie (engadget.com utml) nekaunaas buut otrie dazkaart, noraadot uz avotu, kas bijis pirms vinjiem, kas par so raxtiijis. Viena lieta ir buutn pirmajam, kas par to uzraksta (piemin 5os vaardos citaa raxtaa), cita – uzrakstiit plashaak, analiitiskaak, ar piemeeriem pasaulee utt.

 • ir jau protams pilns ar nekvalitatīvām reklāmām, bet šī Badad kustība pret sliktām reklāmām ir pilnīgs bulšits, vismaz izlasot vērtētāju atsauksmes. sorii! :)

 • badad.lv – slikto reklāmu blogs – http://bit.ly/KRGSd – @onkulis