parbrendu.lv – blogs par un ap brendiem

Bijušais reklāmas aģentūras ardes merchi līdzīpašnieks Krišjānis Papiņš raksta blogu par brendiem. Man tas ir jaunums, tāpēc domāju, ka arī citi par šādu faktu nav informēti. Pēc nosaukuma gan pirmajā brīdī šķiet, ka viņš raksta par kādu meiteni vārdā Brenda, bet tā nebūs taisnība.

Kas ir brends? Sadaļā par autoru uz to atbildēts ir diezgan nekonkrēti, teksta netrūkst un lasītājiem pašiem būs jālaužas cauri informācijas džungļiem.

Brendings, patiešām, ir daudzdimensionāla sfēra, un visu tā īsi, skaisti un lakoniski nemaz nav iespējams pateikt. Tāpēc šeit par visu pakāpeniski un pa kārtai. Baudiet lēnām un nesteidzoties. Būs interesanti. parbrendu.lv

parbrendu.lv raksti ir sarakstīti atspirdzinošā stilā un pat šīs tēmas nepārzinātājiem saprotamā veidā. Es priecājos par to, ka ir parādījusies jauna un interesanta lasāmviela un ceru, ka autoram neaptrūks spēka un idejas šo blogu regulāri papildināt.

Lai veicas!

 • Ir interesanta lasāmviela. Brīnos, ka ik pa brīdim uzpeld kāds līdz šim nezināms blogs, kas ir kvalitatīvs un lasīšanas vērts.

 • :) jau pirms kāda laika biju atklājis un diezgan skeptiski skatījos uz saturu, jo likās , ka tāds copy-(translated-edit-)paste.
  Tagad…
  1. labs resurss studijām (komunikāciju :) )
  2. parādās ne tikai par konkrētu zīmolu [“brendu”]
  3. liekas sāk attīstīt vairāk saturu… laikam.

  Gribējās jau mest ārā no RSS lasītāja, bet atstāju… pagaidām tomēr nenožēloju izvēli.

 • Zinu autoru, esmu lasijis vinja publikaacijas, tekstus (viens taads publiceets Jaffa Magazine), un esmu paarliecinaats ka tur buus labs saturs, vismaz originaals, ja vien stils nav pazudis vecais…

 • JAss

  noderigs tiesaam.. ari kaa datordizainerim…

 • Mfz

  Bez www nestrādā, sīkums, bet nepatīkami, līdz ar to links nestrādā no raksta.

 • Mfz: salabots!