nekur.lv apmeklējums

nekur.lv ir vieta, kur vienkopus lasīt visu jaunāko, kas notiek Latvijas blogos (un dažos otrās šķiras portālos).

Par spīti tam, ka nekur.lv ir līdz nelabumam vienkāršs noformējums un ienākošo ziņu kopējā kvalitāte ne vienmēr ir jēdzīga tas strauji kļūst aizvien apmeklētāks.

Kā redzam pēc autobusu kaudzēm, tad nekur.lv ir patiesi viens dikti piebāzts autobusu galapunkts. Rodas jautājums vai ilgi būs jāgaida jaunais portāla dizains un funkcionālie uzlabojumi un kā tie ietekmēs apmeklējumu?

Šķiet interesanti, ka nekur sīvākais konkurents svaigs.lv spēj piesaistīt tikai 1 autobusu dienā :( Izskatās, ka uz laukuma vairs palicis tikai viens nopietns spēlētājs. Daba tukšumu nemīl, tāpēc jāgaida, kad parādīsies, kāds nekur.lv veiksmes stāsta iedvesmots konkurents.

Par nekur.lv esmu rakstījis jau iepriekš:

,

 • Nja, svaigs.lv cik ātri parādījās, tik ātri ar šķiet nomira. Tipiski LV internetam. Tiesa, var just, ka A.Mednim pēdējā laikā nav laika (vai motivācijas?) tur kaut ko ķimerēties, bet tautai patīk stabilitāte un tā ir lieta, ko nekur.lv nodrošina, bet svaigs.lv ar savu dziņu un izskata biežo maiņu nespēja nodrošināt. Arī tagad tur bezgala daudz nenoslīpētu detaļu, kā arī, neskatoties uz to, ka abām lapām faktiski dizaina nav, nekur.lv ir acij tīkamāks un “advancētāks”.

 • wrutro

  Nesen manīju vienu līdzīgu, bet jau aizmirsu gan adresi, gan arī no kurienes uzgāju. :)

 • Tagad tak ir arī bloghouse.lv, bet tas ir tīri sviestains manā skatījumā ar visu kaupēnu priekšgalā.

 • Laba ilustraacija. Jaa, svaigs.lv nespeej konkureet ar nekur.lv viena vuutsika iemesla deleja, un tas ir atkariiba no citu veidota resursa (svaigs.lv gadiijumaa – no tumblr.com) ierobezhotiibas. Saakumaa viss bija labi (svaigs.lv straadaaja uz SimplePie.org) liidz briidim, kameer paraadiijaas vairaak kaa 100 resursu sarakstaa, kas apgruutinaaja lapu, kljuva ilgaaka taas ielaade.

  Vaareetu pat teikt, ka cik strauji attisitaas nekur.lv, tik pat strauji kriitaas apmekleejums svaigs.lv. Neskatoties uz lielisko domeina nosaukumu, nav liidz shii gada beigaam plaanot gan kaut ko mainiit esoshajaa lapaa, kaa arii naakotnee var majniiities gan shaadas taadas nianses, tachu pasti pamatdoma – apsketo kas notiek Latvijaa – netiks mainiita. Iespeejams ka driiz vareetu buut nelielas paarmainjas (shis raksts vareetu kaa iemesls tam, taa ka paldies Onkulim).

 • nekur.lv labāku dizainu nevaru iedomāties (kautkur šķiet jau pavīdēja viens variants). internetā esmu vienkāršības piekritējs, tomēr nenoniecinu skaistus dizaineru sniegumus un kvalitāti izskatā.

 • es nesaprotu kapec shaads raksts? lai paradiitu cik nekur.lv ir apmekleejums? nepietiek ar linku uz gmetrixu? :D

 • Varbūt tas tāpēc, ka nekur.lv regulāri KĀDS pievieno jaunos blogus. Kamēr svaigs.lv izskatās, ka atlasa konkrētus rakstus, kas šo resursu padara mazāk interesantu. Piemēram es pats nekur.lv neierakstījos un zinu vēl dažus, kuriem ir tāpat. Es pats gribu izlemt, kas ir interesanti man un kas nē tāpēc izvēlos nekur.lv.

 • Es neapstriidu nekur.lv labaaku tehnisko izpildiijumu, bet, domkrat, tev gan iebildiishu, taa kaa svaigs.lv arii tiek pievienoti un visai regulaari un operatiivi jaunaakie blogi, nevis atseviski raksti. Uzsvars svaigs.lv gadijumaa tiek likts gan tiesi uz blogiem, un paarsvaraa tikai blogiem. Kaa jau esmu teicis – jaa, man patiik nekur.lv kaa ir izveidots.

 • …bet nekādā gadījumā nenolieku svaigs.lv. Patīk arī tas kā tur izveidots, turklāt tas ir “tīrāks” no visādiem video un dažādām negācijām. Nesaku, ka neinteresējos arī par tādām lietām, bet ja meklējam nopietnas blogu ziņas, tas svaigs.lv vairak atbilst šim apzīmējumam. Īstenībā…šis raksts man lika tā vairāk papētīt svaigs.lv un atļāvos to pievienot sev bookmarkos…redzēs kā tas spēs manu interesi noturēt. :) Varbūt tāda daļēji arī bija Onkuļa ideja, rakstot šo rakstu…palīdzēt svaigs.lv. :)

 • Nombrem skauž, ka pats nevar neko tik elementāru izdomāt :D

 • Man patīk izpildījums par autobusiem. Nākareiz lai nav jāliek tik daudz autobusu ņem vilciena vagoniņus.

 • Taustiņklabeklis: ja tā turpināsies, tad vieglāk būs ar vilcieniem. Vēl es domāju rēķināt, piemēram, kinozālēs. Vai arī mazapdzīvotās vietās :)

 • svaigs.lv dizains ir vienkārši neizturams, un arī sviestainā fīča ar to ka pa tiešo netiek linkots uz rakstu vai uz komentāriem, arī tā man vairs nav izturama. atrakstos no svaigs un pierakstos nekur.lv …

 • katram ir kādi trūkumi. rādās ka nekur.lv fīdā netiek attēlots saturs, tikai nosaukums :(

 • kas nu kuram ir tuvaaks. tiem, kas peeta abus – svaigu un nekur – iesaku papeetiit kaadaa veidaa paraadaas izejosie lijnki ieksh nekur :). tas ir – vai tie patiesiibaa uz jums pa tiesho linko, un jums palielinaasies pagerank, vai ari peec paaris dienaam nekur.lv lapaa juusu pasu bloga raksts mekleejot peec atsleegvaardiem google.com paraadiisies augstaak, nekaa juusu pasa raksts juusu blogaa.

  sii gan nav mana ideja vai noveerojums, taa kaa es no SEO tik daudz nesaprotu, bet shaadu versiju un noveerojumu ir izvirziijusi jau divi blogeri…

 • tm

  vilcienos un uz sibīriju