klipi.lv – interesantāko video klipu kolekcija

klipi.lv ir jauna lapa, kurā apkopoti tie video, kurus noskatoties pārņem nepārvarama un slimīga vēlme tos, kādam pārsūtīt tālāk.

Visi ievietotie klipi ir rūpīgi atlasīti, jo šī pasākuma uzdevums nav ievietot ik dienas gūzmu ar jauniem klipiem, bet gan pašus labākos. To varētu savā ziņā nosaukt par video blogu, kura ieraksti sastāv tikai un vienīgi no video klipiem.

Klipus var iesūtīt ikviens, taču tas vai klips parādīsies, vai nē ir atkarīgs no projekta autora, kurš, kā gadījies, kā ne, ir mans klases biedrs. Tas savukārt nozīmē, ka visi klipi, kas tur atrodas ir atlasīti stipri subjektīvā manierē. Redzēsim vai man izdosies kādreiz tur ieteikt arī kādu sev tīkamu klipu.

Vairāk stāstīt nav jēgas, jo šis pasākums ir tik vienkāršs, ka pat vecmāmiņai būtu skaidrs, kā to lietot.

par klipi.lv:

Projektam nav ne dižas vīzijas, ne mērķu, tas vienkārši eksistē. Klipi.lv saturs tiek atjaunots katru dienu, saprāta robežās! Klipi.lv pagaidām nav komerciāla rakstura projekts un pagaidām, tam ir arī ļoti maz iespēju par tādu kļūt.

, ,

 • ab

  Klasesbiedrs pārstāv arī kādas apvienības nosaukumu? :) Nu neba jau no tīra gaisa nokrita.

 • ab: klasesbiedrs pārstāv pats sevi

 • lapā daudz kas nav kā tam vajadzētu būt… haoss neliels :)

 • nombre.lv: ņemot vērā, ka tas pasākums ir viens vienīgs eksperiments, tad tā arī varētu būt. Vari paķidāt lapu savā ierastajā manierē :)

 • Ai, nombre.lv – paaraak perfektas lietas cilveekiem nepatiik, vienmeer vajag atstaat vietu haosam! Un tas jau tikai noziimee to, ka klipi.lv veel var attiistiities un attiistiities!

 • haoss ir sakaraa ar klipu kaartiibu… :)
  neko nekjidaashu.. ja man paluudz, tad ok, bet savadak man neceljas rokas :P

 • Mr.

  Taustinklabekli: tev vispar draugi ir? neesmu redzeejis negativak noskanjot cilveku par tevi… skjiet esi ists latvietis – viss vienmer ir slikti! heh!

 • Taustiklabeklism taisnība :)`

 • Taustinjklabeklis tieshaam diivains, bet taisniiba vinjam ir – kaut kaadu meerkji jau vienmeer vajag. var jau neteikt, ka “veelamies nopelniit uz reklaamaam”, bet kaut vai “piedaavaat padaliities ar citiem ar interesantiem klipiem”, vai jebkaa savaadaak.

  Tai pat laikaa taadi siikumi kaa meerkja nosaukshana var arii neiespaidot pashu lapu. Labi uztaisiita uz WP – zheel ka sho neatradu aatraak, taa kaa Kijevaa vadiiju WordPress WorkShop, shis buutu interesants piemeers ko paraaadiit citiem. Malachi!

 • Ak dievs… mezhonji… :DD
  Ok, meerkjis ir: padariit pasauli labaaku un samazinaat no bada cietusho skaitu aafrikaa…

 • Klipi.lv ir labākā klipu lapa Latvijā un turpmāk to izmantošu katru dienu. Autoram iesaku vairāk likt visādas smieklīgas komēdijas ar Mr.Bean, kā arī iespēju pierakstīties uz jauniem klipiem par mani interesējošu tēmu, lai info man nāk uz e-pastu.

 • Resurs labs jo cik skatos klipi.lv cenšas arī katru dienu ievietot jaunus video, bija diezgan interesanti palasīt, galvenais novēlu veiksmi un nepadoties un turpināt tik apt labus vidoe atlasīt kā līdz šim ;)