blogu pasākums

Trešdien, 14. novembrī 20:00 notiks saviesīgs pasākums (tusiņš) interneta dienasgrāmatu īpašniekiem, lasītājiem topošajiem interneta vides iemītniekiem un citiem interesentiem.

Pasākumu rīko jauna sabiedriskā organizācija BarCamp Latvia, kura radīta ar mērķi sekmīgi noorganizēt Latvijā pirmo nekonferenci par blogiem un visa veida interneta projektiem “BarCamp Baltics 2008.”

Plānoju ierasties uz šo pasākumu un iesaku to darīt arī citiem. Ja kādam ir vēlme sākt ar teiksmām un noslēpumiem vīto nodarbi “blogošanu”, tad šajā pasākumā būs gana daudz pieredzējuši un zinoši cilvēki, kas spēs atbildēt uz jebkuru jautājumu.

Uz tikšanos Reklāmas bārā!
Elizabetes iela 31

 • Shz

  ja tas nebūtu zem mana līmeņa, varbūt ieskrietu uz 5min.

 • Shz, lol!
  Pēc bloga satura vērtējot, tiešām pavisam cits līmenis.

 • :) Viss jau būtu OK, ja vien arī iegūtās biļetes uz ALU CILVĒKU nebūtu tajā paša dienā man.
  Gribētos jau ierasties gan, lai arī neuzskatu sevi par blogeri. Tīras intereses pēc…

 • Shz

  Papuass, jep, i know ;)

 • Vari nosaukt uz kādiem jautājumiem tu varētu dot vērtīgas un efektīvas atbildes kā “gana pieredzējis un zinošs cilvēks” blogošanā?

  Piemēram, man kā cilvēkam bez pieredzes tajā jomā pat prātā nenāk neviens jautājums ko varētu uzdot, izņemot “kāda jēga?” un “cik var?” (balstoties uz iepriekšējo atbildi).

 • Deniss, domaaju katram ir veertiiga pieredzes apmainja, taa kaa iespeejams vienmeer ir viens no otra ko maaciities, ko guut… Jautaajums ir tikai cik kaads ir atveerts ne tikai sanjemt, bet arii sniegt informaaciju. Ja jau tu sevi uzskati par tik krutu, tad kaapeec tieshi taapeec tev neatnaakt, taa kaa Onkulis, varbuut, tevi tieshi bija domaajis, sakot “pieredzējuši un zinoši cilvēki”.

  `rolandinsh` – Alu Cilveeks saaksies 18:00 un beigsies tiesi ap 20:00, bet ja tev ir biljetes uz izraadi 21:00 (taa kaa visiem uz 18:00 nepietika), tad atnaac vismaz uz pashu saakumu Reklaamas Baaraa, taa kaa liidz Maskavas Namam, kur notiek izraade, te ir 15 min. gaajiens… Gan jau ka peec izraades kas beigsies ap 23:00 arii ir jeega naakt veel…

 • Zhel, shis projekts skan ljoti interesanti, tomeer es Januarii veel nebuushu Latvijaa. Varbuut 2009. gadaa ;-)

 • Artūr, laikam esmu tajos laimīgajos, kas nāks 18:00 uz izrādi … un ierašanās ir tieši atkarīga no otra cilvēka ar ko domāju apmeklēt izrādi…
  Nu tad jau redzēs, jo interese ir…

 • Arturs, tam, cik es sevi uzskatu vai neuzskatu par krutu, nav nekādas nozīmes. Nozīme varētu būt tam, vai citi mani uzskata par krutu ;) Onkulis noteikti mani par tādu neuzskata.

  BTW, attiecībā uz blogošanu patika uz manu jautājumu “kāda jēga?” atbilde, kas rakstīta te: http://monkeyseemonkeydo.lv/ieraksts/1560/par-bildesanu-un-timekla-zurnalu-rakstisanu

  Attiecībā par pieredzes apmaiņu – pārsvarā visu, ko es varu sniegt šai sakarā, var atrast http://web.hc.lv . Kam noder, lai ņem par labu.

 • Nepaareproti, neveelos piekasiities, bet tevis noraadiitajaa resursaa redzami sekojoshi virsraksti:
  Feedburner Ad Network sinhronizējas ar AdSense reklāmām
  Google Toolbar PageRank atjaunots
  Jauns dzīvokļu izīrēšanas portāls – zemjumta.lv
  Tendences Latvijas tīmeklī un blogos
  Yahoo! apsteidz Google meklēšanas kvalitātē – apgalvo pētījums
  «Комсомольская правда» nolēmusi aptvert Baltijas tirgu
  Microsoft Live Search tiek būtiski uzlabots
  Virtuālais tiešsaistes ofiss, groupware, jeb collaboration software
  Reitingu sistēmu tumšā puse
  Google par Flash izmantošanu
  Interneta lapu estētika. Interneta lapu noformēšanas rokasgrāmata
  utt

  Vai tu biji domaajis par shiem rakstiem, vai par citiem, sakot, ka “pārsvarā visu, ko es varu sniegt šai sakarā” mees atradiisim tur? :)

 • Varbūt parādīsies pēc moderācijas mans iepriekšējais komentārs ar konkrētajām saitēm, bet ja nē, tad atbildot uz tavu jautājumu es biju vairāk domājis rakstus (paskaties apakšsadaļās “Raksti” zem visām sadaļām), nevis ziņas (lielāko daļu no kurām tu minēji, jo tās atrodas sākumlapā).

 • ab

  Piekāpšu šovakar ar Sirki pabolīt acis un pasūkt kādu kokteilīti ar ala kolēģiem.