• īsi un kodolīgi. patīkami. Ja vien ierakstītu biežāk, būtu pavisam labi.

  • Jaa, es pamaniiju TVnetaa reklaamu, un vispaar biju pat shokaa – tb, juus tachu tur nepirkaat reklaamu. Ne? Tb, pilsoniskais portaals, un taa… Bet taa, savaadaak – apsveicu – esmu jau vairakkaartiigi teicis, ka mix.lv man patiik.

  • Arturs Mednis: pirkām gan. tas, ka pilsoniskais nenozīmē, ka nevajag to pasākumu popularizēt. rezultāti labi, plašāk iztirzāsim pēc pāris nedēļām, kad varēs redzēt, kādas bija šī pasākuma sekas. Bet jau tagad ir zināms, ka 60% no ienākošajiem pavadīja mix.lv vairāk kā 3 ar pusi minūtes.

  • Es tachu nekritizeeju, bet saku tiikai, ka biju paarsteigts :). Pieljauju ka Tribiine vareetu arii riikoties liidziigi. Protams, ka taa nav nosodama riiciiba, tikai taa, likaas jociigi.

  • Parasti cilvēki, kas līdzīgi blogeriem, skopojās maksāt par reklamām. Pieļauju domu, ka tas ir tas iemesls, ka pārsteidza Artūru.

  • Iespeejams (es gan pats maksaaju par reklaamu, taa kaa man ir citi projekti, kas nav saistiiti ar blogosfeeru), tachu mani vairaak paarsteidz kas cits – tas, ka mix peec savas buutiibas taa pat kaa tribiine un digg tomer ir uz iniciatiivu balstiiti projekti, proti, cilveekiem nekas netiek maksaats, tas ir briivas gribas utt… Lia gan cik zinu, tad tribiine ir nopirkta, un patiesiibaa esot komercprojekts, un tur diviem taas aktiivaakajiem maksaa atalgojumu, utt. Liekas ka mix gadiijumaa ir lidiziigi :). Bet visu cienju, nekaada naida. Taatad, mani paarsteidz ka shaada tipa projektiem ir liidzeklji reklameeties (lai gan digg daavinaaja balvaas ipodus – tas ari nav leeti, saprotu :)).

  • Arturs Mednis: vismaz pagaidām, par mix.lv rakstu ievietošanu nevienam neesam maksājuši. Visi raksti ir pievienoti no brīvas gribas. Ir doma atlīdzināt aktīvākajiem dalībniekiem par ieguldīto darbu un uzticību projektam, bet ne algas veidā, drīzāk izlozes vai konkursa veidā, līdzīgi, kā tas bija digg.lv gadījumā.

    runājot par to, ka tribine.lv saviem autoriem maksā, es uzskatu, ka tas nav tas sliktākais scenārijs, it sevišķi tāpēc, ka viņiem ir bieži labas fotogalerijas, kuru izveidei tomēr ir vajadzīgi kaut kādi resursi.

  • Nee, tribiine nemaksaa saviem autoriem par rakstiem, bet tikai daziem (diviem, liekas) autoriem, kas no pasha sakauma tur bija (viens esot arii aizgaajis, cik zinu), kaa meeneshalgu. Es arii nedomaaju ka tas ir slikti, taa kaa briizhiem tieshaam ir interesanti.