Mobijs piedāvā savu mūziku bez maksas

moby.jpg

Nē, tas nav nekāds Radiohead izgājiens, bet gan iespēja radošiem cilvēkiem izmantot Mobija mūziku nekomerciāliem mērķiem: amatieru filmām vai nekomerciālām īsfilmām. Tātad šī mūzika nav paredzēta, lai to vienkārši sabāztu aipodos.

Paša Mobija paziņojums ir pavisam īss:

hi,
i’ll keep this brief.
this portion of moby.com, ‘film music’, is for independent and non-profit filmmakers, film students, and anyone in need of free music for their independent, non-profit film, video, or short.
to use the site you log in(or on?) and are then given a password.
you can then listen to the available music and download whatever you want to use in your film or video or short.
the music is free as long as it’s being used in a non-commercial or non-profit film, video, or short.
if you want to use it in a commercial film or short then you can apply for an easy license, with any money that’s generated being given to the humane society.
i hope that you find what you’re looking for,
moby

Mūziku potenciāli būtu iespējams legāli izmantot tiem podkāstiem, kuros nav reklāmas. Pašlaik gaidu atbildi, vai manis izvēlētais mūzikas gabals ir pieejams podkāsta vajadzībām.

Veiksmes gadījumā savos turpmākajos podkāstos varbūt izmantošu Mobija radīto mūziku legāli. Piedāvāti tiek 76 ieraksti, kuri līdz šim nav nekur publiskoti. Ir gan mierīgas fona noskaņas, gan straujāki ritmi – katrai gaumei pa prātam.

Ja nav vēlmes taisīt filmu, bet gribas vienkārši noklausīties dziesmas, tad tas ir iespējams reģistrējoties.

Saistītais ieraksts:

, , , , ,

  • Domāju, ka tie mākslinieki, kuri piedāvā savu mūziku lejuplādēt legāli un bez maksas (vai par simbolisku samaksu) īstenībā tikai iegūst nevis zaudē.

    Ne par tēmu – jauki, ka Google shared items ir atpakaļ. Un jautājums – turpmāk tu uz RSS pilnos rakstus nelaidīsi?

  • msmarii: Maniem Google Shared ir savs RSS, tākā ir iespējams tos aplūkot arī jebkurā RSS lasītājā. RSS man vienmēr būs pilnais. Izskatās, ka pašlaik ir notikusi kļūda, kuru izlabošu.