tramvajs + auto

Bija reiz man saķeršanās ar tramvaju. Toreiz gan skats bija iespaidīgāks.

Šoreiz (20. februāra 9:30) tikai sīka skramba tramvajam un izbīlis Falck apsargam. Pasažieri, kā vienmēr cieš visvairāk. Nezinu, kādi noteikumi attiecas uz tiem, kas pirkuši biļetes. Es ar savu mēnešbiļeti droši devos uz sagrabējušo trolejbusu.

Starp citu tramvajs tas pats vecais no 1987. gada. Uzprišināts un sakopts. Gluži kā no šīs fotogalerijas.

photo3.jpg photo.jpg photo2.jpg

, ,

 • Bāc, riktīgi pavilka tās vecās tramvaju bildes..
  Feini būtu sabuldēt tās pašas vietas mūsdienās un nolikt vienu blakus otrai!

 • jk

  Patiesībā es apbrīnoju tos cilvēkus kuri bezbailīgi brauc zem tramvaja. Man liekas ka liela daļa cilvēki, pirmām kārtām, neapzinās ka auto ir ne tikai pārvietošanās līdzeklis un spēļmantiņa, bet arī metāla klucis ar lielu svaru kura destruktīvās spējas var būt šausminošas, un, otrām kārtām, neapzinās ka tramvajs ir daudz smagāks, masīvāks un spēcīgāks un ka tramvajam ir jāpievērš īpaša uzmanība, kad tas ir tuvumā.

  Esmu redzējis kā izskatās blondīnes mersedess kuru miltos ir samalis tramvajs, kuram nav gandrīz nekādu pat vizuālu bojājumu.

  It’s all in your mind. Auto nav tikai spēļmantiņa, bet arī bīstams verķis, ar kuru ir jārēķinās un jāprot tas savaldīt.

 • [email protected]: lieliska ideja, un nav nemaz tik sarežģīti izveicama. Jāizdrukā bildes, jāsaliek punktus kartē un jālāčo pa Rīgu.

 • Sapnix

  a tie vecie, nu tie, kas pirms vecajiem mūsdienu, izskatās daudz stilīgāki, tāds drusku cosmo stils, reāli smuki. šitie gan būtu stilīgi retro tramvaji. žēl, ka visi iznīcināti