Video: Latvijas blogu apskats nr. 1

Tribīnieši uzsākuši jaunu video raidījumu ciklu “Ķidājam blogus.”

Pirmajā raidījumā stāstīts par:

blogiem.lv, laacz.lv, mxz.lv, jocast.lv, journal.lv un Artūra Medņa blogu

Es esmu futūršoka un attiecīgi Jura Kažas fans, tāpēc ar interesi sekošu līdzi tam, kas notiks nākošajos raidījumos. Tiek solīts, ka tajos tiks smalkāk iztirzāti arī pārējie Latvijas blogi.

Starp citu es nesaprotu cilvēkus, kas lieto blogiem.lv. tas būtu pēdējais serviss, kuru es ieteiktu lietot, lai izveidotu blogu. Manuprāt, to vietu vajadzētu pārnest uz WordPresss MU un palaist pa jaunam.

Video ir tālāk, jo baisi izskatās tas melnais caurums pirmajā lapā.


Un nu video:

, , , , , , , , ,

 • Atnācis no darba nupat noskatījos, nu izskatījās, ka džeki nav īsti sagatavojušies, nedaudz peld un atkārtojas. Bet galu galā pirmais raidījums, ceru sagaidīt arī nākamo.

 • Mfz

  Runājot par blogiem.lv, labi vien ir, ka ir kaut kas atšķirīgs, jo dod iespēju izvēlēties.

 • Diezgan interesanti paskatīties, lai gan priekš cilvēkiem, kas lv blogus diezgan labi pārzin varētu likties bišķiņ pa garu, bet dažas piezīmes gan ir ļoti saturīgas un iepriekš skaļi nepateiktas. Patīkami, ka šīs piezīmes tik rāmi un neuzbrūkoši izteiktas, man tādas lietas vēl jāmācās :)

 • aija

  paldies, vairaak shaadus pa laikam paarskatus! nav laiks blogus pienaaciigi sistemaatiski izsekot, bet pa reizeem atlieku kaa nepiecieshamu laiku ieskatiities, piem. laacz.lv jau no gadiem atpakalj. organizeejoshaa teema tajaa shkjiet kas pasham autoram interesee – zinams autentiskums.

  izsijaajot blogu dazhus veertiigaakos ierakstus vareetu buut liecinieki liidziigi kaa pierakstiitaas dainas.:)

 • Vēl viena uz WordPress MU balstīta blogu sistēma http://keyboard.lv