abloms.lv lieki pavairo negatīvo

Gribēju pastāstīt par kārtējo jauno lapu, kuru esmu uzgājis.

abloms.lv lapu veidojot ir ieguldīts laiks un līdzekļi, taču tās galvenā ideja man ne īpaši iet pie sirds. abloms.lv sevi manifestē, kā projektu, kurā iespējams izkliegt sāpi, lai “uzlabotu pasauli.”

Neļauj sūdiem vairoties!
no abloms.lv/manifesto

Nezinu kā tas darbojas, man šķiet, ka vismazāk mums Latvijā ir vajadzīgi resursi, kuros apkopotas negācijas.

Cita lieta, būtu jauns interneta projekts, kurš vairotu pozitīvismu. Tāds, kurā ir apkopotas foršas un pozitīvas ziņas, kuras vairotu ticību labajam. Laipna apkalpošana, forši cilvēki, pasākumi, koncerti un notikumi. Portāls, kurš padarītu dzīvi saulaināku un patīkamāku.

Spilgts piemērs par to, kāda veida informācija man šķiet daudz vērtīgāka – stāsts par Ievu, kuru lasīju blog.sapnis.com:

Gada laikā Ieva ir izdarījusi tik neaptverami daudz, ka man ir grūti aptvert kā tas vispār ir iespējams. Centīšos uzskaitīt dažas no tām lietām ko atceros – restrukturizēt cietuma sistēmu un ieviest izglītības sistēmu tajā, gudrākajiem liekot apmācīt dumjākos, apmaiņā piedāvājot labākas guļamvietas. Apmācīt vairāku skolu pasniedzējus atkāpties no koloniālās apmācību sistēmas un pāriet pie praktiskām lietām kas noder ikdienā. Pašrocīgi un kopā ar vietējiem no zemes māliem izveidot pārdesmit tūkstošus ķieģeļu, sameklēt reti pieejamo koksni, uzbūvēt dedzināšanas krāsni un no tā visa uzbūvēt skolu! Noorganizēt pilsētas ārstu viesošanos ciematos ar mērķi caur diskusijām un vienkāršām rotaļām iemācīt higiēnas un pirmās palīdzības pamatus. Mācīt vietējos iepirkt miltus no pilsētas un pašiem cept maizi. Iemācīt vietējiem nodarboties ar pārtikas uzkrāšanu un vietējo resursu izmantošanu lai pārdzīvotu sauso bada periodu. Motivēt vietējos jauniešus piedalīties skriešanas sacensībās tādējādi nodrošinot labus rezultātus vienam no puišiem, kas viņam paver iespēju doties uz lielajām sacensībām ārzemēs. Organizēt vietējās mākslas konkursu, piedalīties ar rezultātiem starptautiskā konkursā, liekot kādam cilvēkam uzvarēt un saņemt balvas. Iemācīt sievietēm nekaunēties no bērniem invalīdiem un uztvert tos kā sabiedrības locekļus. Izpestīt mazu bērnu no cietuma un citam bērnam iemācīt staigāt. Pieņemt neskaitāmas bēres un dzemdības – tas viss izklausās pēc sausas faktu uzskaites, bet stāsts ir neaptverams un aizkustinošs.
no blog.sapnis.com

, , , ,

 • visam pa virsu man patīk headerī vārdiņs tew, ar w burtu…

 • Piekriitu. tikai cilveekiem, liekas, patiik suudi vairaak par kaut ko forsu. Luuzeriem vaig vietu kur izteikties arii – kaapeec to liegt?

 • Māris: njā, tas laikam norāda kādu auditoriju vēlas sapulcēt pasākums :)

 • mjā, interesanti jau ir tas, ka domēns pieder pieaugušam cilvēkam

 • KX

  Ideja laba, realizācija slikta. Man būtu interesanti palasīties visu negatīvo kādā depresijas dienā, bet tas kas tur ir rakstīs jau ir vnk nekas :(

 • Viss jau arī nevar būt tikai skaisti. Balansam jābūt :)

 • PB

  klipam ar Centi Ūbeli jaunībā nav ne vainas
  http://www.abloms.lv/video/?id=23

 • PB: klipam patiešām nav ne vainas :)

 • prieks; kas wairo dzive naw puķu dārzs; messages including “Think Global. do Local.”
  Paldies arī jums par apspriedi.
  mesage sasnigts.

 • nav jau tik traki, Onkuli, jo manuprāt tie pozitīvie un rožainie portāli ir gana daudz mums Latvijā. es pat teiktu, pat konkurē savā starpā..
  ablomu var pavērot, vai būs kārtējais pelmenis, vai ieturēs savu stilu un kādu daļu auditorijas.

 • Ljaujiet suudiem vairoties! Es par suudiem latvieshu apzinjaa!