Róisín Murphy 28. janvārī bija Rīgā, Sapņu Fabrikā

Róisín Murphy 28. janvārī uzstājās Rīgā, Sapņu Fabrikā

Pagājis ilgs laiks, bet beidzot bildes ir augšuplādētas uz flickr.com. Labāk vēlu nekā nekad :)

Man bija iespēja no Kaspara aizņemties Nikon D2Xs (paldies un paldies arī Mārim par to, ka dabūju preses fotogrāfa caurlaides karti!). Fotoaparātu es protams lāga noturēt nevarēju, kur nu vēl labi noķert kadru.

Bet es tomēr iesaku noskatīties slaidu šovu ar 37 fotogrāfijām. Bargi nevērtējiet. Pašas bildes par sevi nav īpašas, taču kopumā veido samērā sakarīgu ainu, par to, kas notika uz skatuves.

Šī man bija pirmā reize ar tādu fotoaparātu, bez zibsuldzes un bez sajēgas kā regulēt iestatījumus. Fotografēts pirmo 3 dziesmu laikā. Trešās dziesmas laikā sapratu, kas ir kas, bet tad jau bija par vēlu.

Atsauksmes par koncertu:

, , , ,

  • Korekti pajautāšu, vai es kaut kādīgi esmu ietekmējis šī raksta uzbūvi un saturu?

  • Māris: ak jā, tagad atcerējos, ka pateicoties tieši tev es tiku uz šo koncertu. Paldies, ka atgādināji, bez liekiem mistiskiem mājieniem un klepošanas. Tūlīt papildināšu rakstu.

  • nu tas arī. Bet man vienkārši blogā pēdējais ieraksts ir par maniem koncerta rakstiem, to struktūru no SEO viedokļa. Šajā rakstā vienkārši saskatu līdzību. So i was wondering..u know ;)

  • tak man tava pielīšana googlei dziļi vienaldzīga :) es vienkārši pats atcerējos, ka man stāv bilžu mape ar putekļiem noklāta.

  • lepns lepns :))