db.lv – Atvērts jauns interneta veikals – rotallietas.lv

[saite uz rakstu, saite uz lielāku ekrānšāviņu]

Krizdabz.lv jau rakstīja par jauno rotaļlietu interneta veikalu – rotallietas.lv, taču tieši no šodienas tiek sākta intensīvāka reklamēšanās un informācijas izplatīšana.

Plānoju, ka pēc nedēļas man būs laiks uzrakstīt mazliet plašāku rakstu par veikalu, piedāvājumu un dažiem foršākajiem produktiem. Taču jau tagad varu pateikt to, ka mums ir viens no Latvijā plašākajiem LEGO konstruktoru piedāvājumiem. Kā arī varam lepoties ar to, ka rotallietas.lv pārdod Nintendo Wii par vienu no zemākajām cenām kāda vien iespējama.

Un droši vien arī nākotnē es turpināšu stāstīt par rotallietas.lv sasniegumiem.

, , ,

 • Reklāma ir laba lieta. Jo īpaši, ja tiek reklamēti savi projekti. Bet ceru, ka tu nepārspīlēsi un nebūs baigi intensīva reklamēšanās. Ir tā, ka ja nedaudz – tad ir OK. Savukārt pēc “nedaudz” iestājas fāze, ka katra nākamā pieminēšana izraisa lielāku nepatiku.

 • Endijs Lisovskis:
  Nedomāju, ka šī būs problēma. Negrasos katrā savā rakstā pieminēt plīša lācīšus un citas lietas :D

  Katrā ziņā tev būs visas tiesības dot dusmīgu ziņu kad kaut kas tāds notiks.

 • m.

  kas citam asti cels :)

 • Santīmu p***jiem – vēl zemāka cena :)
  http://www.xshop.lv/?lang=lv&page=video_consoles&p=1&more=14533

 • Papuass:
  ir tā, ka es nezinu no kurienes iepērk citi veikali, bet dažbrīd šķiet, ka viņi vai nu tos wii ir atveduši vagonos no krievijas vai arī uzcenojumā uzliek 1 Ls

  Starp citu, wii pie mums nav lētākais Latvijā pieejamais, bet gan ļoti, ļoti tuvu lētākajai robežai :)

 • nosaukums

  njemot veeraa ka 3 burtu nosaukuma vairumniekam cipars ir 157.10 bez pvn.. ta jau ir interesanti kur shamie dabujushi :)

 • nosaukums:
  ja pie 157,10 pieliek PVN tad = 185,38 Ls. Tāpēc vienīgais veids, kā uz šāda veida produktu var kaut ko atpelnīt ir tādā gadījumā, ja vairumtirgotājs ir piešķīris kaut kādu atlaidi.

 • Interneta veikaliem ir ļoti zems peļņas procents.
  Šādu projektu reklamēt blogos varbūt nav pati labākā vieta, nav pareizā mērķauditorija :).
  Es būtu cēlis augstāk galda spēles. Šis segments tagad ļoti labi attīstas, it sevišķi jauniešu vidē. No otras puses bērnu ir dafiga vairāk :)

  P.S. Offt, es braukšu skriet 4dien, 1.maijā.

 • Mārcis Balodis:
  blogos reklāmu izvērst nav plānots. ir citi ceļi un veidi, izdomāti un darbināti, tad redzēsim, kas sanāks.

  P.S. Es gan neskriešu, jo ceru būt ārpus LV.

 • Jau, izlasot krizdabza rakstu, nodomāju, ka laba ideja veikalam. Man patīk. Lai veicas!

 • Saprotu, ka laikam esi kaut kā saistīts ar minēto projektu… Draudzīgs padoms: Ieteiktu piespringt pie PTAC prasībām! Informācija par atteikuma tiesībām un garantiju ir pirmais, ko šī iestāde pārbauda. It sevišķi tiem, kas pamanās ielekt preses slejās… Un, tas, ka kaut kas līdzīgs minētajam (taču, pretrunā ar lielāko daļu PTAC vēlmēm) ir tikai “lietošanas noteikumos”, ir pilnīgi garām.
  P.S.Ceru, ka jaunajiem censoņiem ir arī kāds fizisks rotaļlietu veikals vai kāds cits peļņas avots… Citādāk varēja arī nesākt. Sorry par pesimismu.

 • Mārtiņš:
  paldies par ieteikumu. Par PTAC prasībām esam informēti un tuvākajā laikā plānojam savest visu kārtībā. Ja pareizi saprotu, tad viņi akurāt nesoda, ja kaut kas nav tieši pēc likuma burta. Cerēsim uz sadarbību un tajā brīdī, kad pašiem liksies, ka visas atrunas ir ievietotas, paši dosim ziņu viņiem, lai pārliecinās, ka veikalam viss ir sakārtots, kā nākas.

 • Kamēr nav kādu problēmu gadījumu – nesoda, tikai pieprasa mainīt. Taču, ja pēkšņi būs kāds problēmu gadījums, tad gan var paņemt pēc pilnas programmas… Tāpēc labāk visu laicīgi izdarīt.

 • KX

  Nākotnē jau visu varēs nopirkt, nepakustinot pakaļu :D