Stiklinieku darbnīca – Rītdiena

Piedāvāju iespēju noklausīties un lejupielādēt jaunas grupas “Stiklinieku darbnīca” pirmo studijā ierakstīto dziesmu – Rītdiena.

Stiklinieku darbnīca - Rītdiena
[Foto: Aigars Muižnieks]

[audio:http://www.onkulis.com/wp-content/uploads/2008/05/stiklinieku-darbnica-ritdiena.mp3]

Lejupielādēt: Stiklinieku darbnīca – Rītdiena

Grupas “Stiklinieku Darbnīca” pirmsākumi meklējami kādā aukstā 2005. gada februāra vakarā, kad mēģinājumu telpā, kas atradās dažus metrus zem zemes, satikās 4 cilvēki, kuru sākotnējais mērķis bija kopā sākt un kopā beigt vismaz vienu dziesmu. “Stiklinieku Darbnīca” sastāvā tās trīs pastāvēšanas gados pavisam kopā ir spēlējuši/dziedājuši 17 dalībnieki. Dziesma “Rītdiena”, kas ir pirmā studijā ierakstītā dziesma, raksturo grupas darbību laika posmā no 2007. gada līdz 2008. gada sākumam.
no grupas biogrāfijas

Ārējās saites:

, ,

 • KX

  Mūzika jau laba, kā ārzemēm :) vienīgi ļoti nepatīk latviešu solisti kas dzied latviešu valodā. tur šausmīgi jātrenējas, lai sasniegtu vismaz manai ausij bauidāmu rezultātu, jo latviešu valoda ir vismaz 5 reizes grūtāka par angļu valodu. kaut arī dzimtā :D

 • lapsa

  Ir klausāms. Labs

 • Mfz

  Ne pārāk, ja godīgi, pilns ar grupām šādām, kas tādu vieglo roku taisa, dažiem pat labāk sanāk, kuri arī tā arī baigi populāri nav, bet nu jā, zināms darbs jau ieguldīts, kaut arī skan. Drīkst zināt, kas tev aizķēra šajā dziesmā un grupā?

 • Mfz:
  piesaistīja tas, ka šī dziesma ir labāka par 60% no tā, kas skan Radio SWH. Un protams nevar neminēt to, ka esmu pazīstams ar grupas basģitāristu. Neesmu nekāds slapjais.sapnis.com, bet protu novērtēt lipīgus meldiņus. Katrā ziņā noklausoties PV jauno albumu, jāsaka, ka šo dziesmu man prasās atskaņot atkal un atkal, bet PV gadījumā tā ir tikai ar 2-3 dziesmām no visa albuma.

 • KX

  Tas taču ir tikai normāli, šī ir tikai viena dziesma, nevis albums :D Visi prot novērtēt meldiņus… … priekš sevis ;) :D