Hansabankas jaunās internetbankas prezentācija

Vēlējos padalīties ar manā rīcībā nonākušo prezentāciju un pie reizes apkopot izskanējušo informāciju par jauno hanzanet.lv

 • Hansabankas IT daļas vadītāja Daiņa Bērziņa prezentācija no atklāšanas pasākuma:
 • Hansabankas jauno lapu vislabāk “izķidāja” pods.lv.
 • tikko CooLynX uzsācis diskusiju par to vai tiešām lapa ir domāta lietotāju ērtībām
 • nozare.lv informācijas tehnoloģiju redaktors Alvila Zauera video intervija ar Hansabankas IT daļas vadītāju Daini Bērziņu (blip.tv)

, ,

 • bush

  Vai prezentāciju nolādējamā veidā var dabūt kauč kur?

 • bush

  nokliedzos un atradu :)

 • Mr.

  Domāju, ka Hansabankai internet bankas vietā vajadzētu vairāk domāt par savu attieksmi pret klientiem. Pēc tam, kad man lika maksāt par pirms nedēļas nopirktu kredītkarti atkārtoti, kad biju to nejauši aizmirsis unibankas bankomātā (galu galā – maksāju es par plastmasas gabalu vai servisu?) – nolēmu no Hansabankas atteikties.

  Esmu pārgājis uz SEB banku.
  Visu pirms jau mani pārsteidza, ka bankas pakalpojumi var būt arī tik lēti (piemēram, starptautiskās kredītkartes iegāde uz pusi lētāk, kā Hansabankā). Lai arī sabiedrībā valda stereotips (iespējams sava daļa taisnības tajā ir), ka Hansabankas internetbanka ir ērtāka par citām, pēc pārīs norēķiniem caur ibanku (seb bankas internetbanku), jutos kā savējais.

  Lai arī sākotnēji domāju, ka būs grūti bez Hansabankas (nekā biju viņu klients vismaz 5-6 gadus), tomēr tā nav. Gluži kreiso banku izvēlēties neiesaku, taču piedomāt pie tā – vai ir vērts maksāt par visiem bankas pakalpojumiem dubultā, tikai tāpēc, ka Hansabankas labāk skan, nez vai!

 • kaut kaa nespeeju noticeet vinju prezentaacijaa mineetajam faktam, ka videejaa stundas likme lv ir 4 lashi. deguns pa augstu maakonjos.

 • to MR.

  Negribu slavēt Hansabanku, bet vismaz šeit salīdzinot Hansabankas un SEB kartes nevar teikt ka SEB lētāk būtu http://www.kreditiem.lv/lv/privatpersonam/kreditkartes/. Un par nozaudētu karti šķiet prasīs maksāt jebkurā bankā, tas pats par sevi :)

 • Nu nekas tur nav ne erts, ne parskatams. Krasas atbaidoshas :D

 • kas

  Unibankā ir jūtami lētāki starptautiskie pārskatījumi, ja veic pāris tādus dienā, tad ietaupās firmai. Tā vismaz man stāsta, pats no “tautas bankām” esmu tikai hanzā.

  to Mr: derētu gan meklēt dusmu iemeslu/vieglo aizkaitinātību analizējot neapmierinātību pašam ar savu dzīvi. ;))

  Ieejot bankā ik pa laikam tādi kumēdiņi – pilns ar jocīgiem cilvēkiem. Piemēram, džeks ar žūksni naudas rokas, pāris tūkstoši vismaz, atsakās maksāt 30 santīmus, vai cik tur, par valūtas prikšanu, jo redziet viņa galvā klientiem to nevajadzētu prasīt, lieki pieminēt, ka viņš tur nogaidīja vispirms kādas 20 minūtes. Un tādi ir desmitiem katrā filiālē katru dienu.

  Bet par hanzabankas css gan derētu uztaisīt. Coollyx laikam bija tas gudrais, kas te k-ko ar tiem css citaa vietaa njemaas.

  Bet nu tagad hanzanet gandriiz tik pat draudzīga kā db.lv ar to lielo freimu ;)

 • KX

  tie dizaineri, kas veidoja, laikam ir tie paši programmētāji. nu nav smuki.

 • BTW lattelekom.net arī ir mainījis savu izskatu. Tas protams, ne tuvu nav tik populārs kā hanzanet, bet ja kāds vēlas, var ķidāt arī to ;)

 • red

  interesanti gan, ka vini sarekinajusi, ka filiale japavada 10min transakciju veiksanai ;); man liekas reali ir japavada 20-30min, jo vairak ka puse no si laika ir jasez rinda, vismaz centra filiales. no sada viedokla internetbanka sanak vel izdevigaka;)

 • Jaunā internetbankas versija gadījumos ar lēnāku internetu, piemēram, caur mobilo tālruni (kā mums 2 cilvēkiem ir mājās — ne pilsētā) ir apmēram 5 reizes lēnāka, jo sabāzti visādi milzonīgi Flash banneri. Kamēr lādējās 2. ekrāns (pēc paroles), es paguvu vecajā versijā ielogoties, ievadīt kodu un vēl apskatīties pēdējā mēneša izrakstu. Turklāt informāciju saturošā teksta šrifts (par spīti tam, ka ekrānu izšķirtspēja vidēji pieaug), ir MAZĀKA IZMĒRA (punktos). Ja vēl kāds gudrinieks no Hansabankas pavērs muti par ērtāku lietošanu, pa šo pašu muti arī… Tieši tas pats attiecas arī uz nosaukuma maiņu uz Swedbank. Pieļauju, ka jāmaina, bet kāpēc padarīt visu lēnāku un mazāk pārskatāmu? Izskatās, ka Hansabanka bez Ūdres un Zemtura (kurus laikam nenovērtēju pietiekami) Avotiņa vadībā ir kļuvusi par zviedru 3. šķiras ideju izgāztuvi.

 • Tfu tu, pipars uz mēles, Blūmu nodēvēju par Ūdri… Piedod, Ingrīda.