Smashing Magazine piemin Latviešu Dziesmu svētku lapu

Ikdienā lasu un sekoju līdzi Smashing Magazine interneta lapai, kurā regulāri tiek publicēti dažādi ar web dizainu saistīti raksti un materiāli.

technorati.com veidotajā pasaules blogu topā smashingmagazine.com ir iekļuvis 10 vietā, šo lapu abonējuši 79 339 RSS lasītāji. Citiem vārdiem sakot, lapa ir ļoti populāra un apmeklēta.

Šodien pamanīju, ka viņu jaunākajā rakstā par tekstūru izmantošanu mājas lapās ir pieminēta arī Latvijas Nacionālās bibliotēkas izveidotā digitālā kolekcija „Latviešu Dziesmu svētki (1864–1940)» – www.dziesmusvetki.lndb.lv

Dziesmu svētku lapa šajā gadījumā ir dota, kā piemērs modernam web dizainam, kurā lietotas tekstūras. Pieminēts ir milzum daudz dažādas mājas lapas, bet vietējais darinājums ir diezgan tuvu raksta augšgalam. (smashingmagazine.com raksts)

Latviešu Dziesmu svētki

Vairāk par dziesmusvetki.lndb.lv iespējams uzzināt: Bibliotēka 2.0 – Digitalizētie Dziesmu svētki

, , ,

  • esuntu

    Būtu vēl tā tekstūra tik laba…

  • Jā, SM ir viens no pašiem labākajiem. Interesanti tik, kā viņi atrod šādas lokālās lapeles, kā šajā gadījumā dziesmu svētku lapu, kura, ja nemaldos, ir tikai latviešu valodā.

  • Hmmm, iekš SM it kā pārlasu katru jauno rakstu, bet kaut kā nepievērsu uzmanību, ka kā paraugs tiek minēta LV izcelsmes lapa – dziesmassvētku. Laikam parauga screenshots, kā tāds nepatika – nepieversa uzmanību.