pirmo reizi pievienoju fotogrāfiju wikipēdijai

Man patīk Travis mūzika, bet līdz šim nebiju milzīgs fans un viņus pēc ģīmja nezināju, tāpēc apkopojot bildes no Positivus AB pasākuma devos wikipēdijā, lai paskatītos, kāds ir grupas sastāvs.

Biju samērā pārsteigts, kad pamanīju, ka pie grupas solista Francis Healy wikipēdijas ieraksta vispār nav pievienots foto. Pētot vēsturi atklāju, ka enciklopēdijas papildinātājiem ir bijušas problēmas ar attēla autortiesībām, tāpēc pie šī raksta regulāri ir pievienotas un noņemtas bildes.

Lai gan mana bilde bija miglaina un stulbiem trokšņiem bagāta (fotoaparāts nespēj kārtīgi darboties ar ISO 400), tomēr nolēmu pamēģināt, vai ierindas interneta lietotājam ir iespējams pievienot savu foto.

Pēc paskaidrojumu izlasīšanas process bija samērā vienkāršs tāpēc domāju arī nākotnē šo lietu paturpināt, ja vien radīsies iespēja.

Noteikti ir vēlams kārtīgi palasīt dažādo licenču nosacījumus, jo bildes ir iespējams ņemt arī no flickr.com, ja vien ir pievienoti derīgi licences nosacījumi.

Drīz būšu ticis galā ar pārējām miglainajām Positivus AB bildēm un tad arī taps īss foto apkopojums par pasākumu.

, , , ,

 • bush

  es arī esmu to bariņā, kas ir editējis vikipēdiju.

 • Ne pa tēmu- bet kas Tev notika ar tēmu? Mans pārlūks (ff2.0)to redz pavisam līki…

 • Uldis:
  laikam pārcentos gudrībā. gribēju, lai labāk un sanāca, kā sliktāk. līdz šim nav sanācis salabot (pašam ar ff3 viss ir daudz maz štokos).

 • s

  arī oftopiks – man arī rāda greizi gan uz ie, gan uz ff.

 • apsveicu. es reiz raxtīju kā viens džeks no wiki prasīja atļauju manu bildi ielikt, atļāvu: http://guigo.eu/2008/05/11/mana-bilde-wikipedia-raksta/

 • p.s. domāju varēji droši arī savu linku pielikt pie vārda, to diez vai dzēsīs.

 • Malacītis, vairāk šādu aktivitāšu :)