Ar plostu uz jūru

Pirms dažām dienām draudzīgā bariņā devāmies jūrā. Lai būtu interesantāk nolēmām iesaistīt peldlīdzekli.

Zinu, ka daži lieto matračus, piepūstas kameras vai citus tādus niekus, bet mēs atradām kārtīgu peldošo māju.

Lūk, šādi izskatās 10vietīgs padomju laika glābšanas plosts ar jumtu.

P.S.
Visu nedēļu izbaudīju vasaru. Biju atvaļinājumā un dažādas piezīmes par padarīto vēl parādīsies.

, , , ,

 • ui, kruti! mēs pirms dažiem gadiem ar šitādu laidām pa Gauju. likās jau, ka iestrēgs – kur viens krasts, tur otrs. bet neko. veiksmīgi. tādu plostošanu neatceros piedzīvojusi, jo airēja tie, kam pagriezās vajadzīgā mala. pārējie gulēja.

 • mikausis

  kā ar šito var vispār kaut kur pabraukt, it sevišķi pa jūru? paairēt taču nevar- ir tikai viens caurums?

 • mikausis:
  caurumi ir divi.
  jumts ir mīksts un uz tā apsēžoties skats kļūst jau ierastāks. tagad atstājām tikai divas “sijas” un jumtu ar nazi nogriezām (vienā galā palika, lai būtu, kur mantas noslēpt no slapjuma).

  kad sēž uz jumta, tad viss ir čiki, un plosts kļūst par ļoti liela izmēra gumijas laivu. Katrā stūrī pa airim un viss notiek. (lēni bet notiek)

  Tagad kad vispār nav jumta es domāju, ka ar šito joku var tīri pieklājīgi kuģot. 5 cilvēki var justies pat ļoti ērti un vietas būtu visiem 10. Es principā gaidu izdevīgu brīdi, lai ielaistu šo joku kādā pietiekami straujā upē, lai nav daudz jāairē un tad sanāktu varen labs tusiņš uz šī peldobjekta.

 • mikausis

  skaidrīte

 • Jānis

  Labs peldproejkts es domāju ka ar tādu var tālu tikt. Interesanti vai šim plostam droša konstrukcija un materiāli nav nolietojušies, jo cik zināms gumijas izstrādājumiem nav diez ko garš termiņš