Sigur Ros – Gobbledigook

Piektdienas koncerts bija patiesi lielisks baudījums. Sigur Ros dāvāja publikai labākās dziesmas no iepriekšējiem albumiem taču vispozitīvākās sajūtas mani pārņēma, kad sāka skanēt Gobbledigook.

Protams, vecie gabali deva skudriņas (tas tomēr ir ko vērts dzirdēt dzīvajā, to, kas līdz šim ir skanējis tik no CD ripuļa), bet Gobbledigook tik un tā bija vakara kulminācija. Klausītāji precīzajā ritmā sita plaukstas līdzi tik spēcīgi, ka kļuva par daļu no šīs dziesmas izpildītājiem.

Domāju, ka tagad man būs laba oma vēl vismaz mēnesi :)

Gobbledigook oficiālais video satur nelielas devas ar atkailinātiem ķermeņiem, tāpēc nebija iespējams ielikt šeit pa tiešo.

Gobbledigook video no Naturra koncerta, kopā ar Bjorku.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rCjjgDSJqUI[/youtube]

Saite uz video.

Sigur Ros

, , , ,

 • Mfz

  Es arī biju uz koncertu piektdienā, bija super! No kuras vietas baudīji koncertu?

 • Kaspars

  Tajā video izpildījums apmierinošs :D

 • xlt

  jep, koncerts bija labs.

 • Mfz:
  pirmo reizi izvēlējos sēdvietas un nenožēloju, skaņa, ja neskaita pašu sākumu sēžot ir labāka. Protams, arī visus halles trūkumus var dzirdēt labāk. Skaidrs ir viens koncertiem tā vieta nav īsti piemērota (vai skaņotāji noslinkoja). Bet sēdējām mēs gandrīz tieši pret pašu skatuvi. Arī turpmāk, ja vien nebūs lēkājamais/trakojamais koncerts droši vien pirkšu sēdvietas.

 • signe

  bija tiešām ļoti labs koncerts. nu tā jau nav arī mainstrīma grupa, tāpēc visa viņu uzstāšanās bija īpaša. kaut vai instrumentu izvietojums. man arī patika, ka bugnas nebija tradicionālajā aizmugurē un centrā. un ka viņi neatradās nemitīgā frontālā pozīcijā pret skatītājiem. tāpat arī tas, ka viņi applaudēja koncerta beigās kopā ar skatītājiem, līdz ar to tā robeža starp izpildītājiem un klausītājiem tika papludināta, radot tādu foršu atmosfēru. vispār man likās ok arī stāvvietas, vienīgais – gaisa bija pamaz:)