Kā pagatavot suši?

kā pagatavot suši?

Blogā blog.sapnis.com atradīsiet gan atbildi, gan foto ilustrācijas tam, kā soli pa solim pagatavot suši. Zinu, ka cilvēkiem laiku pa laikam ienāk prātā šādu lietu pamēģināt, un tad nu notiek meklēšanās pa ārzemju internetiem un nervu bendēšana.

Šoreiz nekas nav jāmeklē viss ir paskaidrots vienkāršā valodā, ar praktiskiem ieteikumiem. Pastāstīts arī par to, kur un kādus rīsus pirkt, kas parasti ir viena no lielākajām problēmām – ja nav riktīgie rīsi, tad rezultāts manāmi atšķirsies no restorānos ēstā.

Tagad tik prasās iepirkt visas mazās figņas :)

Kā pagatavot suši?

, , , ,

 • Ha! Lielais PALDIESS sievai, esmu izlutināts ar suši.
  Pat tā iedomājoties, i negribās. :D

 • Arī es izlasīju šo rakstu, kas cilvēkam saprotamā valodā sniedz vērtīgus padomus. Ļoti labi, ka bija pievienotas bildes, jo, piemēram es, suši biju gatavojis nedaudz savādāk.
  Šobrīd tā vien kārojas pagatavot tādu gardumu ar garnelēm un avokado, tikai reti kur var iegādāties visas nepieciešamās preces. Vismaz man retu reizi gadās veikala plauktā ieraudzīt nepieciešamos ingredientus.

 • Valdi – katrā rimi ir viss vajadzīgais. Tur jau nekā īpaša nav, rīsi un sojas mērce? suši lapas ir rimi, stockmann, sky, un arī lielajās maksimās. iesaku nopirkt iesācēja komplektu, tur iekša viss vajadzīgais (tas gan būs dārgāk kā pašam pa vienai lietas pirkt).

 • Paldies. Jāatzīst, ka sen neesmu pievērsis uzmanību šiem produktiem. Kādreiz tās lapas biju manījis tikai Stockmann pārtikas veikalā. Sojas mērces pudelīte, kā smejies, vienmēr ir ledusskapī.

  Bet paldies par ieteikumu iegādāties iesācēju komplektu. Noteikti pameklēšu Tevis nosauktajos veikalos.

 • Suši, protams, ir laba lieta, bet es jau sen meklēju kādu lapu, kur līdzīgā veidā būtu pastāstīts, kā pagatavot vienkāršākus ēdienus. Piemēram, kotletes vai karbonādi, vai siera salātus. Apnicis jau pelmeņus katru dienu ēst.

 • ingy

  Konraad-pameegini saitu http://www.receptes.lv
  Tur nu noteikti atradiisi visaadas receptes:)
  Par sushi-jaa,garsho!! Pat loti!! Pati taisu maajaas-pirmaa reize taa gruutaakaa otro reizi jau atceries savas pirmaas pieljautaas kluudas un tad viss izdodaas kaa sushi baraa:)