uz neredzēšanos

Priecīga ziņa. Ir pavērusies iespēja atbrīvoties no ikgadējās klaunādes Jūrmalā:

Ja Latvija neatzīs Dienvidosetiju, Krievijas pārstāvji piedraud Jūrmalā vairs nerīkot Jauno vilni.

Krievijas valdība varētu aizliegt festivāla Jaunais vilnis rīkošanu Jūrmalā, 19. septembrī raksta Diena. Draudi izteikti dēļ Latvijas valdības pozīcijas Gruzijas – Dienvidosetijas konfliktā, atbalstot Gruzijas valdību. Festivāla translēšanu un publicitāti nosaka Krievijas TV kanāli, kurus kontrolē un uzrauga Krievijas Federācijas Kultūras ministrija.

Minētās ziņas nonākušas Jūrmalas domes deputātu Jāņa Kuzina un Igora Dreijas rīcībā. Abi deputāti medijam pauduši viedokli, ka Latvijas valdībai būtu jāatzīst Dienvidosetijas un Abhāzijas neatkarību un “jāvairo labas kaimiņattiecības ar Krievijas Federāciju”.
db.lv

Es ceru, ka krievi neblefo un mēs beidzot tiksim vaļā no šī viļņa.

Bet nu draudi vispār ir labie. Šādi draudi taču ir labāki par jebkuru dāvanu no viņu puses. BB brokastīm derētu izdomāt vēl kādu rindu ar šādiem “draudiem.”

 • kaligula

  He he he – Who gives a sh** about that phonogramm festival ?

 • Kaspars

  Pareizi rakstīts “raksta Diena”, jo neviens cits neraksta… izcili žurnālisti strādā Latvijā :D

 • Bet ir arī matereālisti cūkas, atvainojos, bet citādāk nevaru Jūs nosaukt – Jāni Kuzin un Igor Dreija.

  Es neticu, ka viņiem tik ļoti interesē Dienvidosetijas un Abhāzijas neatkarība, kā tā nauda kas varētu nākamgad neatnākt Jūrmalai un tā nauda, kas nākamgad varētu neienākt viņu kabatā.

  Ja Latvija atzīst šo NE-valstu neatkarību, tas tik vien pierādīs cik mēs esam garā vāji, jo no sākuma atbalstam Gruziju, bet pēc tam pēc mazākā spiediena dejojam pēc Krievijas stabules un duram gruzīniem dunci mugurā – aidā!

 • kic

  cik saprotu tās ir baumas, kuras kārtējo reizi bez pārbaudīšanas un sīkākas analīzes ir publicējis Latvijas lielākais dzeltenais izdevums.
  Es domāju jebkuram loham ir skaidrs, ka valsts nemainīs savu ārpolitikas nostāju, kuru diktē sadarbības partneri, dēļ festivāla, tā ir tukša runāšana.
  Lai gan kā mums tā viņiem ir raksturīga katras kakas politizēšana takā kāds brīnums, ja neatcels, tad gan jau mūsu ērgļi kautko tādu izdomās.

  Lai vai kā, šis ir viens no lielākajiem festivāliem Latvijā un tas tomēr ienes naudinjas gan pašvaldībai, gan valstij, līdz ar to kliegt ka tas ir sviests un nahren nevienam nav vajadzīgs, pēc manām domām ir aprobežoti, mans viedoklis ir lai tik organizē – krievi, vjetnamieši vai arābi, tā teikt katram pa festam :)

  Cilvēki nu nav Latvija pasaules centrs nav, paskataties uz visu nedaudz plašāk! tas par Gruziju utt. es neaizstāvu krievijas pozīciju, nepārprotat, vienkārši aicinu saglabāt aukstu prātu un nedirst par to ko nav sajēgas…

 • man ļoti patiktu, ja LV nenotiktu galīgigarāmfestivāls Юrmala.

 • Gribēju uzrakstīt, kaut ko kas ir līdzīgs, ko uzrakstījs ‘kic’.
  Vai tad tevi tiešā veidā traucē šīs ‘jaunais vilnis’ ? Par ko priecāties ?

  es varu atzīties, ka es pats ciest nevaru to pasākumu un it īpaši sāturu, bet ja tas nes naudu valstij un cilvēki apmēkle festivālu, kur tad ir problēma, lai viņi apmēkle, nevis es. Kāpēc gan ne ?!

 • Nu jā, jā, ienes naudu un stuff, bet Latvijas komerctelevīzijas piegāna ar tā pasāciena translācijām. Kultūras tur maz. Tas man maz maisa, bet es nesaprotu- kāpēc nevar rīkot festivālu Sočos, lai Paulam izmaksā lidmašīnas (vai personīgā vagona) biļeti, un aiziet, Jūrmalas domei mazāk uztraukumu…

 • Matisons

  Zemas kvalitātes pasākums ar lielām izmaksām kur naudu sabāž kabatas atsevišķi cilvēki! Vārdu sakot izklaides krieviem kuri dzīvo latvijā un pārējiem krieviem kas atbrauc paskatīties! Būtu feini ja nerikotu vairs!!!