kas notiek Lietuvas blogos?

Saistībā ar iztulkoto journal.lv atcerējos, ka iesāku “pētīt” Lietuvas blogosfēru.

Nesen ķēros pie leišu blogu lasīšanas – tā ir diezgan aizraujoša nodarbe, jo saprotu tikai knapu trešdaļu no rakstītā. Tā nu es lasu un mēģinu kaut mazliet saprast, kas notiek viņu dīķī, kādas ir leišu blogu aktualitātes un cik tālu viņi ir tikuši mums priekšā.

Ja arī jums ir interese par ko notiek cepšanās Lietuvas blogos iesaku sākt ar loger.lt vai blogologas.lt, kuri ir galvenie RSS topi. Abi topi balstīti uz RSS abonentu apjomu (pēc feedburner.com datiem).

Kārtīgam RSS topam kārtīgs “web 2.0” logo :)

web 2.0 logo blogologas.lt

Šie topi rāda aptuveni to pašu ainu, tikai loger.lt ir vieglāk tulkojams no google puses un tāpēc ir vērts sākt no viņu lapas, kā no starta pozīcijas un turpināt lasīt visus blogus, jo staigājot pa lapām google turpinās tulkot visus blogus kuros jūs nonāksiet.

loger.lt tulkotā versija:

loger.lt

veiksmi pētniecībā!  :)

, , , , , ,

 • Jā , google jau cenšas pārtulkot, bet ja ātri skrin pari rindiņām raksta jēga pielec , pat ļoti saprotami. Leišu blogeri man patika, viss ok :)

 • Jāpērk jauna tastatūra , vakar uzlija kafija , šodien ķeras , nav brīžam garo, īso ,,
  Skrobe.

 • It’s quit interesting to read about our projects here in your latvian blog… Thank you google translate :) Actually, I am author of the loger.lt, so if you are interested in something, you can contact me anytime.

 • AijaA

  Forši! Kā reizi kas man vajadzīgs! Pat pašai meklēt nevajadzēja. Jau lab laiciņ domāju, ka jāsāk palasīt lt blogi, lai atsvaidzinātu leišvalodas zināšanas :)

  Un tieši kā reizē! Pāldies! :)

 • Izklausās interesanti. Vakarpusē būs jāpaklikojās :)

 • niks.

  Cik ilgi šis google translate briinums jau darbojas? Nebiju par tādu dzirdējis.
  Paldies. Patiešām noderīgs, jo teksta jeegu jau saprast var. ;)

 • By the way, Blogologas.lt meters lithuanian blogs not only by Feedburner stats, but also using Google Analytics.