skyptervija (skype intervija) ar grupu SPB

SPB konkurss turpinās

Gribēju norādīt uz blogu helmuts.over-blog.de, kurā ir atrodama Skype vidē tapusi intervija ar The Sound Poets grupas dalībniekiem – solistu Jāni Aišpuru un taustiņnieku Artūru Eglīti.

Noteikti vēlos atgādināt, ka iespēja tikt pie SPB jaunā albuma Sound Poets joprojām ir spēkā – konkurss turpinās. Ja nemaldos pašlaik tikai viens cilvēks ir spējis pareizi atbildēt uz trīs, manuprāt, vieglajiem jautājumiem. Konkurss un jautājumi atrodami šeit. (Atbildes var atrast SPB mājas lapā.)

, , ,

 • Gandrīz vai izklausās, ka neviens īsti nevēlas saņemt šīs “visiem zināmās” grupas albumu :)

  Laikam jau pie “bezmaksas” mūzikas pieradušie nespēj tādas lietas novērtēt.

  Pašam man arī ir slinkums iet kaut ko meklēt.

  • tieši tā, daži jau atzinās, ka tikuši pie “bezmaksas” mp3 dziesmām un pēc fiziska ripuļa nemaz nealkst. Godīgi sakot esmu mazliet pārteigts par pasīvajiem letiņiem.

 • Ģirts

  Superīga, cilvēciska intervija. SPB ir viena no labākajām LV grupām ar ārzemniecisku skanējumu un par dziesmu Pearl Tears es piekrītu. Tā ir vairāk kā fantastiska :)
  Diemžēl uz jautājumiem pareizi neatbildēju. Nāksies jaunajā gadā uzdāvināt sev šo ripuli, lai gan esmu iegādājis albumu jau iekš platformamusic.lv :)

 • papētīju. pirmajam jautājumam neatradu atbildi.

 • Njā, nebūtu man tas ripulis mājās uz plaukta, tad būtu piedalījies (jautājumi tiešām ir vienkārši, ”darbs” uz 5 min). Vienīgais, tas pēdējais jautājums nav īsti pareizi noformēts.