viss mūzikas veikals tavā rīcībā – Spotify

logo spotify

Iedomājieties iTunes mūzikas veikalu, tikai ar iespēju visas dziesmas klausīties pilnā apmērā bez lejupielādēšanas.

Tu ieej mūzikas veikalā un tev saka, ka tu vari ņemt un nest uz mājām visu, ko vien vēlies. Apmēram tādas sajūtas pārņem lietojot Spotify.

OK, Spotify neļauj tev dziesmas lejupielādēt, bet atšķirībā no citiem servisiem tiek dota pilnīga rīcības brīvība noklausīties jebkuru kompozīciju no viņu milzīgās kolekcijas (kura, tomēr nav tik liela, kā es vēlētos).

Es jau pamanījos samaksāt par pirmo mēnesi un pašlaik šķiet, ka ir ļoti forši, ja vien kopējā gada summa būtu vismaz uz pusi mazāka. Mēs visi zinām, ka Pirātu līcī ir iespējams atrast visas dārgumu lādes, bet dažreiz, gribas vienkārši sērfot pa dažādiem mūzikas stiliem un atklāt sev jaunus apvāršņus, tāpēc jau cilvēki lieto last.fm, kura lielākais trūkums ir nespēja izsaukt un noklausīties konkrētu kompozīciju.

Tātad Spotify piedāvā šo to no last.fm plauktiņa, taču apkaisa to ar saldo rīcības brīvības garnējumu.

Par šo servisu priecājas arī Pēteris – Mūzikas klausīšanās ar Spotify:

Pievēršamies interneta nūģismiem un mūzikas baudīšanas praktiskai pusei. Mūzikas klausīšanās ar Spotify! Interneta serviss un datorā uzstādāma programmiņa, ar kuru par 10€ mēnesī var klausīties kādu dziesmu iegribas jebkurā brīdī. Dziesmas var meklēt, kārtot sarakstos, sarakstus var publiskot un veidot kopīgi. Noklausītās dziesmas tiek ziņotas uz last.fm. Ir pieejams gana daudz dziesmu, lai būtu ilgi ko klausīties un daudz jauna ko atrast.

Es visvairāk sapriecājos par divām lietām. Pirmā — ir katrā brīdī pieejama liela mūzikas kolekcija, bez ķēpāšanās ar datu glabāšanu un bez pirātisma ēnas. Otrā — dziesmu saraksti ir vēl viens veids, kā atrast jaunu mūziku. Tos var veidot vairāki cilvēki kopā, ar tiem ir viegli apmainīties. Pamanīju jau vairākas lapas, kur mainīties ar dziesmu sarakstiem — spotifyfriends.com, spotifylists.com, spotylist.com.

,

  • Yaris

    This product is not available in your country yet.

  • Yaris, maksas iespēja ir pieejama.

  • jj

    Piereģistrējos sen ar UK proxy, pāris nedēļas nolietoju kā UK iedzivotājs bez maksas, dikti patika, bet tad beidzās mans “ceļošanas laiks” un biju spiest pārvērsties par latvieti kā rezultātā jaunumi pienāca ļoti vēlu, zuda visa vēlme lietot, vēlāk pāris draugiem uztaisīju acc no Francijas IP un pie reizes atjaunoju arī savu acc un kopš tā laika (jau vairāk par 3 mēnešiem) esmu francūzis, nemaksāju un klausos faktiski visu, ko vēlos. Draugi gan bija spiesti pārvākties uz LV acc pēc “ceļošanas laika” beigām, bet es vēl spēlēju visu! :)