tiešraides tagad modē – delfi.tv un TV3

Vakar mani iepriecināja mix.lv ziņa, ka delfi.tv rādīs tiešraides no džeza koncertiem, kas notiks Arņa Medņa džeza klubā “City Jazz Club.”

Sākot no 29.janvāra, katru ceturtdienu no plkst. 20.00 līdz 21.00 interneta portāla DELFI.TV notiks džeza koncertu tiešraides no “City Jazz Club“, ko varēs vērot jebkurš portāla apmeklētājs.

Šodien diena.lv publicēta informācija, ka TV3 turpmāk savus informatīvos raidījumus piedāvās skatīties internetā vienlaicīgi ar TV kastes īpašniekiem.

TV3 interneta portāls www.tv3.lv turpmāk ik darba dienu piedāvās informatīvo raidījumu interneta tiešraides: www.tv3.lv/web-tv plkst.19.20 varēs noskatīties raidījumu “Bez tabu”, plkst.19.50 – ziņas, bet svētdienās plkst.19.55 – raidījumu “Nekā personīga”.

Ja džeza koncertus skatīsies tikai bariņš mūzikas mīļu, tad TV3, manuprāt, šo soli sper galvenokārt tādēļ, lai sasniegtu to bāleliņu acis un ausis, kuri atrodas sibĪrijā un citos pasaules nostūros. Citu iemeslu īsti nav, jo Latvijā droši vien ir uz pirkstiem skaitāmas mājsaimniecības, kurās nav TV kastes. Ja ticam, ka medijs ir vara, tad TV3 tagad cer pārņemt savā varā arī šai valstij zaudētos pilsoņus.

Cits jautājums, vai kādam, kas veiksmīgi pametis šo krīzes apsēsto valsti, ir kaut mazākā vēlēšanās skatīties negatīvisma pārblīvētos ziņu sižetus.

, , , ,

  • Gaidu, kad beidzot būs iespēja skatīties ne tikai atsevišķus sižetus, bet TV kopumā.

  • Zinu vismaz 3 draugus, kam mājās nav TV. :)

  • Mārcis Balodis:
    Man šķiet, ka tas ir cits jautājums – dzīvot bez TV – tā tagad ir mode, apzināta izvēle (arī es tā daru). Tavi draugi visdrīzāk tā arī neskatīsies TV3 datorā.

  • Kaspars

    Man TV fonam visu laiku ieslēgts, labākais veids, kā uzzināt jaunāko valstī, pašam neko nemeklējot :)

  • Kopš gadus piecus atpakaļ TV kaste īrētā dzīvoklī noklājās, neesmu to nekad vēlējies. Un uzskatu, ka tas būtu tikai un vienīgi normāli, ka varētu skatīties tiešraides iekš tā interneta. Kāda velna pēc tad mājās vēl 1Gbit līnijas vilkt?

  • TV kaste mājās ir, bet lattelecom TV3 pārstājis raidīt.. takā.. nekā cita diži neatliek kā TV3 skatīties internetā! Un antenu atkal stutēt uz jumta ar negribas! :D