textads.lv atbildes gājiens draugiem.lv MiniAds [labots]

textads.lv

Vietējais teksta reklāmas tirgus ir mazliet sakustējies. Vispirms draugiem.lv nāk klajā ar neticami izdevīgu iekšējo teksta reklāmas sistēmu, bet tagad textads.lv sper atbildes solīti. Šodien saņēmu vēstuli no textads.lv:

Izvērtējot šī brīža situāciju, vēlamies padarīt reklamēšanos internetā vēl vieglāku. Tāpēc samazinām minimālo reklāmas budžetu no 100 Ls+PVN uz 20 Ls+PVN. Tas nozīmē, ka turpmāk reklāmas kampaņu Textads sistēmā varēsiet uzsākt iemaksājot tikai 20 Ls, pretī saņemot 400 unikālos apmeklētājus Jūsu mājas lapai par katru no tiem maksājot tikai 5 santīmus.

Ko mēs šeit redzam?

Pirmkārt, konkurence dara savu – textads.lv vēlas parādīt, ka viņu sistēmas izmaksas ir, ja ne zemākas, tad vismaz līdzvērtīgas ar draugiem.lv MiniAds piedāvātajām.

Otrkārt, textads.lv vēlas aktivizēt visus savus mazos (mikro) reklāmas devējus, kuri līdz šim nav bijuši pietiekami aktīvi, jo pastāvēja 100 Ls + PVN iemaksas ierobežojums, lai uzsāktu reklāmas kampaņu.

Līdz šim biju pārliecināts, ka textads.lv neļauj uzsākt kampaņu ar klikšķa maksu 5 santīmi, ja tā brīža vidējā tirgus cena ir lielāka. Izrādās, ka jau kādu laiku ir iespēja maksāt tieši 5 santīmus par klikšķi, neraugoties uz to ka vidējā tirgus cena tajā brīdī ir lielāka. Atvainojos, ja kādu maldināju.

, , , , ,

 • Nezinu kā tev, bet man uzliekot 5 santīmus par klikšķi strādā:
  http://archija.info/dump/onkulim.png

 • Archijs:

  Tev laikam veicas. Man līdz šim liekot mazāku summu, neizdevās saglabāt reklāmas uzstādījumus.

 • Vēl par textads.lv – kādu laiku, itblog.lv turēju textads.lv reklāmas, pēc kāda laika gribēju apskatīties cik tad naudiņas ir uzkrājušās, aizgāju uz viņu lapu, bet biju aizmiris paroli, lai iekļūtu sistēmā. Pēc iespējas “atcerēties paroli” izmantošanas, sistēmā iekļūt neizdevās, rādījās gļuks, kas visu laiku lika nomainīt veco paroli uz jaunu.
  Aizsūtīju čaļiem e-pastu ar to, ka ir problēmas, bet atbildi neesmu saņēmis joprojām (pagājis jau kāds mēnesis).

  Pēc tam protams reklāmas izņēmu no saita.

 • Valts

  Ar textads.lv loginiem man arī bijuši gļuki, toties, ja ar reklāmām savās lapās ir iekrājusies kāda summiņa, tad viņu var izmantot tajā pat textads.lv DUBULTĀ apjomā…

 • man liekas, ka textads varētu vairāk konkurēt ar Google Adsense nekā draugiem.lv. Draugiem.lv ir konkrēta priekšrocība – segmentācija.
  Textads segmentācija izpaužas ar reklāmas izlicēju dotajiem aprakstiem, par to, kas viņu lapā ir par saturu – vai es kļūdos?

 • Bet protams, ir produkti/pakalpojumi, ko labāk reklamēt adsense, textads un draugiem.lv minireklāmās. Un ir pakalpojumi, kurus nevajadzētu reklamēt nevienā no trim.

 • Pēc mana iepriekšējā komentāra, Textads.lv darbinieks atsaucās un atsūtījas paroli!

 • Mfz

  Gatis, es nezinu kāpēc tev tā gadījās, man piemēram, ļoti ātri atbild uz e-pastiem, parasti kādu parasti stundu laikā. Vienreiz bija diena jāuzgaida. Var jau gadīties, ka e-pasts bija kur noklīdis vai sazin kas…