Uz ko tēmē Saskaņas Centrs?

video karš

Šodien pamanīju, ka TB/LNNK  ar savu jaunāko reklāmu ir uzsākuši atklātu karu ar Saskaņas Centru. Interneta lietotājiem tiek piedāvāts šovs, kurā abas partijas sacenšas asprātībā vienlaikus otru nomētājot ar dubļiem.

Par pirmo klipu – “Atbalsti savējos” reklāmu jau rakstīju. Ziemassvētku reklāmai sekoja otrais klips – atbilde no Saskaņas Centra puses. Mazliet kaitinoša, ne tik spēcīga, bet tomēr atbilde.

Tagad TB/LNNK izlēmuši sist pa visām Saskaņas Centra sāpīgajām (?) vietām. Nezinu, vai TV šo klipu var redzēt, bet reklāma ir Latvijas dīķa mērogā ir neredzēti asa un uzbrūkoša.

Trešais klips: Uz ko tēmē Saskaņas Centrs?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ox-I0iUK8GA[/youtube]

Saite, ja video nedarbojas.

Kā jums liekas, ko varam gaidīt ceturtajā klipā?

,

 • Oho, tiešām hardcore :)

 • Labs. Es teiktu, ka spēriens Saskaņas centram pa jostas vietu. Vis ticamāk spers tik pat spēcīgi pretī.

 • Es gan gribētu piebilst, ka TB/LNNK ar šo tikai kurina nacionālo naidu… un tad brīnās, ka Krievi dzīvo paralēlajā pasaulē, lai gan īstenībā tev kaimiņos aiz sienas.

  TB/LNNK būtu gudrāk, ja viņi izstrādātu kaut cik sakarīgus ieteikumus krievvalodīgo integrācijai (Latviešu integrācijai?) Latvijas sabiedrībā…

 • rrr

  šaubos, vai tas ir TB/LNNK veikums

 • rrr

  ņemu savus vārdus atpakaļ, diemžēl ir!

 • Piekrītu Vigantām par to naida kurināšanu un vēl tik gribēju piebilst, ka New York Times nesen publicēja rakstu par austrumeiropas ekonomiku, kuru nobeidza uzsverot, ka Latvija (kā vissmagāk cietusī valsts austrumeiropā) vēl var izķepuroties no krīzes, ja nepikops radikālu protekcionismu… Var tikai aizdomāties ko par šo saka TB/LNNK.. uz kādām jūtām viņi patiesībā spēlē… Un es nebūt nēsmu anti-patriots, drīzāk ziņkārīgs vidējais latvietis :)

 • asd

  Pēc šo trīs klipiņ noskatīšanās tieši liekas ka tieši TB/LNNK kaut kas nav ar galvu kārtībā.