AKKA/LAA nezin, kas ir internets

Gribēju tikai padot ziņu tālāk, lai pēc iespējas vairāk cilvēki uzzina, kāda līmeņa darbinieki strādā AKKA/LAA – aigars.ievins.lv: Kā AKKA/LAA čakarē nevainīgus cilvēkus.

Izrādās, ka autortiesību ekspertiem nav ne mazākās sajēgas, kas ir youtube.com, nemaz nerunājot par citām interneta niansēm. Turpat iespējams arī izlasīt Aigara saraksti ar AKKA/LAA pārstāvjiem un pārliecināties, ar kādu rūpīgumi viņi meklē katru iespēju, lai šajos grūtajos laikos nopelnītu pēc iespējas vairāk.

, , ,

 • Latweets

  Pirms kaut ko paziņot, es vismaz apskatītos kas par copyright ir teikts pašā youtube. Un tur ir teikts:

  The rights to any screen shots or footage of third party content on our site are not ours to grant. You would need to follow up with the individual content owners regarding the rights to this footage. You may want to try emailing the user through your YouTube account.

  Tātad: youtubē darbojas visi tie paši autortiesību noteikumi kas citur – autors var noteikt ierobežojumus sava materiāla izplatīšanai. Ņemot vērā, ka Aigara lapā nav iespējams atrast sarakstē minēto coldplay video, es neņemtos komentēt vai šo video Coldplay ir atļāvuši izplatīt ārpus youtube vai nē. Vai cienījamais Aigars var uzrādīt saraksti ar Coldplay video ievietotāju par tā izmantošanas atļauju viņa vietnē?

 • dusk

  Graujoši. 1) neatbild uz jautājumiem 2) vai tik KAKAI nav tā pat kā ar valsts iestādēm, ka jaatbild, so džekiņš var sūdzēt viņus tiesā 3) izcils paraugs lv valsts iestāžu darbībā 4) ja es saņemtu es vnk ignorētu to sviestu kā spamu! jeb ar iesniegtu prasību kaut kur, vai ar aizsūtītu coldplay pārstāvošam aparātam un pajautātu cik Ls saņem viņi no KAKAS, vai viņi ir kursā, ka neļauj faniem, interesentiem reklamēt viņu grupu :D

 • Latweets:
  Youtube.com video klipu autoriem jau sen ir iespēja, norādīt, vai viņi atļauj šo klipu atskaņot ārpus portāla. Tādā gadījumā šo Coldplay klipu pat fiziski nebūtu iespējams ielikt nevienā blogā.

  Tātad, ja autors ir noteicis ierobežojumus, tad šie ierobežojumi ir nepārvarami un neviens savā blogā nemaz nevar ielikt minēto video klipu.

 • Latweets

  onkuli, vai tu vari ielikt linku uz konkrēto video augstākminētajā Aigara Ieviņa lapā?

 • Latweets:
  Nevaru, video šķiet ir izņemts. Bet viņa lapā var atrast vēl diezgan daudz citus youtube.com video klipus.

 • Latweets

  Tad pilnīgi uzprasās jautājums: kāpēc video ir izņemts?

  Nu kas par sviestu? Tip pa mailiem lepns kā gailis, bet video kāpēc izņēma? Cilvēks bija tik ļoti pārliecināts par savu taisnību, tā ka bija gatavs nezin ko izdarīt.

  Liekuļi jūs visi esat, mugurkaula nav nevienam.

 • Latweets:

  Tavi uzbraucieni ir pilnīgi nevietā. Izrādās, raksta autors ir: aigars.ievins.lv, bet video klips bija un joprojām atrodas uz karlis.ievins.lv

  Tāpēc varbūt nākamreiz, kad gribēsi apvainot kādu labāk paturi komentāru pie sevis.

 • Jā, tieši tā – videoklips atradās uz karlis.ievins.lv
  Viņš viņu izņēma “mīļā miera labad”, jo neesot ieinteresēts karot (?).
  Lai vai kā, AKKAatrada vēl vienu klipu, kuru gan neņems ārā.

 • Anonymous

  manuprāt jūs esat labs rakstnieks