Podkāsts Nr. 30

Lai klausītos podkāstu jādodas uz podraide.lv

Šodien ierakstāmies uz citas tehnikas, izmantojot Mac un GarageBand. Izrādās, jau vairāk kā gadu jau esam ēterā (kopš 2008. gada 2. marta). Šajā 45 minūšu podkāstā runājam par:

– Jauna sadaļa – ŅEMAM PRIEKŠĀ! Par AKKA/LAA aktivitātēm

– Jauna sadaļa – NEDĒĻAS CILVĒKS! Jeremy

Kevin Rose ir izveidojis Wefollow.com, šeit var apskatīties Latvijas tvitterotājus. Kas ir Twitter, un kurš ir pasaules aktīvākais tvitterotājs. Kāpēc Artūra blogs redirektējas uz viņa Twitter kontu, un cik ilgi tas vēl tā notiks.

– Jauna sadaļa – PA DRĀTI ZIŅO KLAUSĪTĀJS! Klausītāju jautājumi

 • @saprge “Kas ir Markus Riva? Kaut kāds produkts? Slinkums gūglēt
 • @Edijs “kāpēc Twitterī par to J. Poli visi tā kā ņirgājās
 • @Pēteris Krieviņš “Kā iegūt divas brīvbiļetes uz Fontaine koncertu?
 • @Pēteris Krieviņš “Positivus festivāla viesi
 • @Edgarslv “Kad mēģinu ieiet arturs.jaffa.lv, mani pārmet uz tavu twitter profilu!

Kas ir sliktais šī gada Positivus festivālā. Fredijs Merkūrijs ir miris, Sattelites LV vēl dzīvo. Vasarā būs pieejama jaunā iPhone versija (3.0). Uzskatāmais piemērs kā nevajadzētu izmantot Twitter. Jautājumus nākošajiem podkāstiem rakstiet pie podkāsta komentāriem.

, , , , , , , ,

 • Kāpēc uz tā saucamā “apjomīgā pētījuma” ir redzams inspired.lv logo un mails?

 • armn

  Ilārija kungs, iekopēšu daļu no vēstules, ko pēcāk aizrakstīju Inspired (viņi mēģināja pīt sazvērestības teorijas par Inspired diskreditēšanu vai ko tādu):
  “Mans mērķis ieliekot Inspired logo un e-pastu bija pavisam vienkāršs – aicināt cilvēkus aizrakstīt uz Inspired (kaut gan pēcāk, redzot Poļa reakciju un ķengāšanos, aizsūtīju pats), lai tie, kas Jāni pieņēmuši darbā un kuru pakļautībā viņš strādā būtu informēti, ka viens no viņu darbiniekiem nebūt sevi neuzskata par kvalificētu, strādāšanas vietā niekojas apkārt un, kā izrādās, ir melojis darba intervijā (nothingbuttruth: Damn, I like my job, the problem is, I’m not very good it yet, and I lied in the job interview. Gotta learn fast. Did you lie too? 2 days ago from TweetDeck). Savu nodomu varu eksplicēt vēl vairāk: es esmu pārliecināts, ka šajos laikos (ar to domājot, saprotams, plaši izdaudzināto krīzi) darba devējam ir tiesības būt mazliet prasīgākam pret saviem darbiniekiem. Pavisam noteikti ir daudz spējīgu un talantīgu cilvēku, kas attiecīgajam darbam Inspiredā būtu daudz labāk piemēroti, daudzi, kas spētu to iegūt bez melošanas darba intervijā, un pēc tam prastu to novērtēt, ne blamēties un lielīties Internetā par to, kā visi tiek aptīti ap pirkstu. “

 • Skaidrs, vienubrīd likās, ka atkal kāds viltīgs mārketinga triks ar skandālu sacelšanu utt. :)

 • armn, ja Tu nudien esi tik aprobežots, par kādu Tevi var uzskatīt pēc šiem izlēcieniem, tad vēlu veiksmi, mēģinot pabeigt LU Filozofu pirmo kursu :D Btw, man sanāca patērzēt ar vienu no Taviem pasniedzējiem. Ar nepacietību gaidīšu tavus sesijas rezultātus.

 • Kas pie velna ir Jeremy par ko sacelta tāda jezga? :D Kaut kādz mūziķis, pareizi sapratu? btw ļoti “kapacitīgs” podkāsts.

 • Edijs

  Jeremy, kāpēc tu tik ļauni saki, uzreiz mētājies ar apvainojumiem? Man videnē arī bāza acīs to, ka neviens cits mācību priekšmets bez fizikas tā īsti nepadevās un lika pielūgt klases gudrās meitenes. Tagad viņas visas ir resnas, dzīvo laukos un dzemdē bērnus uz vella paraušanu! Tāpēc nevajag te kādam bāzt acīs sekmes 1. kursā…

  Kamoon, nu ir smieklīgs tas tavs Twittera joks. Populārs, interesants, bet smieklīgs :)

 • armn

  Jeremy, vai nu tu nezini “aprobežots” nozīmi, vai arī naivi uzskati, ka izsperot pēc iespējas vairāk apvainojumus, kāds no tiem pielips un turēsies. Jebkurā gadījumā tas ko pasaka tikai par tevi, ne mani. Noteikti informēšu tevi par otrās sesijas rezultātiem

 • Ū-ū, Jeremy paliek nopietns.