kā reģistrēties PayPal.com?


paypal.com logo

Laiku pa laikam uzrodas cilvēki, kas vēlas lietot eBay.com un tādu vai citādu iemeslu dēļ viņiem ir nepieciešams PayPal.com konts. PayPal.com ir pasaulē plaši lietots norēķinu starpnieks, kas ļauj maksāt par pirkumiem ātrāk un drošāk, neizpaužot savas bankas kartes datus.

Paypal.com ir arī ļoti ērts veids, kā palīdzēt tam, lai, piemēram, iznāktu, zīmējumu grāmata “Vienā Kadrā”.

Nezināmu iemeslu dēļ daļai no pirktgribošajiem rodas milzīgas problēmas tieši pirmajā solī – reģistrējoties (no vienas puses labi vien ir, ja cilvēks ir tik neapķērīgs, ka nespēj reģistrēties tad viņš sevi pasargā no visām pārējām interneta “briesmām”). eBayForuma sadaļā “reģistrēšanās paypal.com” ir pilns ar cilvēkiem, kas ir spējuši atrast sarežģījumus tur, kur to nemaz nav.

Pamatā ir tikai viena problēma. PayPal.com nepieņem dažu vietējo banku Visa Electron kartes, bet gan tikai parasto klasisko visdrošāk lietot Visa karti vai kādu no starptautiski atzītajām kartēm. Pārējais reģistrēšanās process ir gaužām vienkāršs. Bet, tiem, kuri vēl pirms reģistrēšanās uzskata, ka kaut kas viņiem nav skaidrs, var noskatīties videojug.com sagatavoto video pamācību:

How To Open A PayPal Account

, ,

 • A

  Paypal pieņem Visa Electron karti, ja tā ir no SEB (skatoties LV mērogā). Ar hansenes un citām Visa Electron kartēm problēmas ir bijušas arī citur internetā, piem., Easyjet lapā. Tāpat Paypal pieņem Open VISA, un šokolādes VISA kartes, kas ir tādas kā pseido VISA kartes. Un pašā Paypal figurē jēdziens “credit or debit card”.

 • F

  Cik aprobežotam jābūt indivīdam, kuram reģistrēšanās paypal sagādā problēmas…

  • es

   TU aprobežotais dauni!! kur runa iet par naudu piesardzība vienmeer ir pirmajā vietā.

 • Paldies. Briica grāmata tagad ir atbalstīta arīdzen no manis. Kaut kā nekad nebiju īsti pat atvēris to paypal lapu.

 • vārds

  es diezgan nesen ātri un vienkārši piereģistrējos paypal, jo domāju ka arī amazon.com vajadzēs paipalu, lai tur kaut ko iegādātos. tomēr izrādījās, ka tur pa taisno atskaita naudu no bankas. nekas, noderēs kad sadūšošos ko nopirkt ebay’ā.

  p.s varbūt jau offtopiks, bet man ir nereāli labas atsauksmes par amazoni jau pēc pirmā pirkuma. grāmata, kuru pasūtīju atnāca kādas 2+ nedēļas ātrāk kā bija solīts, turklāt arī pēc tā, ka to izsūtīja pāris dienu vēlāk tehnisku problēmu dēļ.

 • vārds:

  Jap, es arī nesen iesāku lietot Amazon.com, lai iepirktu grāmatas un vismaz pagaidām esmu dikti priecīgs, par to, kādos tempos viss notiek.

 • Vigo

  Vai patiešām reģistrēties paypal ir problēma?! Man nebija nekādas aizķeršanās…

 • Ruksis

  Ar unibankas karti problemas nebija, tapat ar parex (pieregistreju mastercard – norekinaties var, bet iznemt nevar), ar hanzeni vispar gluki – meginaju registret un pateica, ka karte neder. Nakama diena atnaca vestule, ka ir pieregots.

 • Briedis

  Sveiks, Man tāds sasāpējis jautājums! Vai ir iespejams pārsūtīt naudu no http://www.bwin.com totalizatora uz paypal? Pats īsti nesaprotu.

 • Bibis

  Jap, jap – esmu arī pievērsies amazon.com – grāmatas, visādi elektronikas štrunti tikai amazons. ebayā ir parādījušies troļļi, kuri sasola šausmīgākās cenas azarta dēļ, zūd viss prieks + ķīnieši ar savām paģelkām arī sāk besīt.

 • norcha

  vai var pieregistreties latviesu vai vismaz krievu valodas

  • meksikanis

   var krievu valodā!

 • norcha:
  protams, protams, vēl lībiešu un latgaļu valodas nesagribēsi?

 • Ignats

  Var ieregistreties krieviski.Vajag ieiet http://www.e-molotok.com

 • Himis

  Tagad arii Skype krediita papildinaashanai vajag PayPal kontu!

 • martins

  eu kads ludz paska kalab man rada kad kartes numurs nau pareizs ? :(

 • Vai kādam ir pieredze ar PayPal kā tirgotājam? Piereģistrējos, taču sūtot maksājumu pieprasījumus klientam tas ir angļu vai krievu valodā.

 • Anonymous

  Es gan iisti nesaprotu kaa ti paypal dabuut gatavu…:(((
  No saakuma jaauztaisa karte… kaadu labaak taisiit? ja piemeeram uztaisu parex bankas karti… tad ko taalaak dariit? :( man loti ir vajadziigs paypal jau diezgan ilgi meeginu vinju izveidot.. bet nesaprotu kaa…

 • sauljuks-85

  labdien es gribeju pieregistret paypal kontu,bet man itka arveras konts bet neder manas swedbankas karte visa sakot ka kartes numurs nau derigs

 • Maris

  Vai nu Tu esi Kalvītis vai pats Einšteins, vai tik bezaprobežots kā FF, ja tas ekrāns Tev priekšā ir ar slikto auru, tad sāc visu no jauna. Kaut ej uz banku pēc jaunas kartes.

 • Anonymous

  Open VISA Clasic karte der …vajag tikai 1 ls lai but uuz konta :P

 • Lai reģistrētu to visa karti nepieciešama nauda uz konta, bet pats reģistrēšanās proces īpaši sarežģīts nav. Pats Paypal izmantoju jau diezgan ilgu laiku.

 • L.K.

  Cik ir gada maksa par Paypal konta pakalpošanu ? Vai nav vispār ?

 • Talismans

  Gada maksa nav, vienīgi, kā nomaina kredītkarti, tā atkal tā ir jāaktivizē. Manuprāt, tagad visas kartes dod uz diviem gadiem. Bet reāli jau to naudu tev pēc aktivizēšanas uzreiz atgriež.

 • maccho

  Sveiki!Piereģistrējos Paypal,bet man prasa 4 ciparu kodu !nevaru atrast:(
  Vai kāds nevar pateikt kurā vietā meklēt?

  • julja

   na votoroj storone karti

  • Atbilde

   Šie 4 cipari ir atrodami tavā interneta bankā- kad Paypal no Tevis nosūc 1.5 Euro, tad i-bankā izejošajos maksājumos tam jāparādās. Atverot vaļā tur pie maksājuma mērķa var redzēt šos 4 ciparus

 • copmann

  No mana konta tikko noņemts viens lats. Esot PeyPal pirkums. Pēdējais darījums bija decembra sākumā. Kas tas par pirkumu 1 lata vērtībā, ja pieņemam, ka konta apkalpošanas nav? Kurš var paskaidrot?

 • Copmann, tas viens lats, visticamāk ir noņemts, lai aktivizētu savu visa karti, taču pēc tam to latu saņemsi paipal kontā atpakaļ. Tev jāatrod 4 cipari, lai pabeigtu visa kartes aktivizēšanu.

  Šeit ir pamācība latviešu valodā, kā aktivizēt visa karti:

  http://dienas-deva.blogspot.com/2009/12/ka-paypal-registret-kreditkarti.html

 • gunars

  uztaisiet kompi googles rikjoslu. tajā rikjoslā uztaisiet TRANSLATE,lai jūsu,piem.,angļu valodā web lapas visā garumā tulkotos uz latviesu valodu. vispār k\ādās gribi valodās tulkos.nezinu,man patik, bet labāk tulkot uz krievu valodu,kas saprot.JO,latviski nedaudz jāpiedomā līdzi kas tur rakstīts
  man konts ir moneybookers. pagaidām vel neesmu ne ieguldijis naudu,ne noņēmis no virtuālā konta. stāsta gan labas,gan sliktas lietas par tām virtuālām bankām. es uzskatu,ka ilgi turēt naudu nedrikst. kā parādījās noņem nost. un labāk ka iekšā mazas naudas summas,nav tik vilinoši.nu un stiprākas paroles. istie hakeri neies smērēties ar tevi dēļ pāris simtiem eiro.

 • Uldis

  nevaru pieregistreties paypal raksta ka numurs nav ists. kapec ta?

 • silva01

  Vai kds ir kaut ko pardevis ar paypalco starpniecbu, btu oti jauki ja kads var€tu paldzet nokartot visu ldz galam. ja kads var izldzet [email protected]

 • Koļa

  Reku sadūros ar problēmu. Ar to pašu kartes aktvizāciju. Kur viņi itkā atsuta tev rēķinu un tam ir klāt kods kas jāievada atkal paypala. Nokopēju to kodu (rakstīts ka būs 4 cipari – pienāk 6) tā kā cita nav, nokopēju to un nu davai. Kopēju akal iekšā, jauki…tagad iekopējas izrādās 4 cipari. Super, domāju vis pareizi… A izrādās figu – šis saka nepareiz kods. Bet tas bij vienīgais ko viņi man atsūtija. Tad nu pie 3 mēģinājuma nobloķēja uz to karti. Un tagad vot nosūtiju faksu lai man atļau lietot to kartiņu… Redzēs…

 • censoņa

  Proveju savu swedbankas VISA elektron piriģēt arī figu!Tad pasūtīju Nord bankas -Dynamic (VISA), Maestro ar apgalvojumu no bankas ka šī kartiņa ir pieriģejama Paypalam!Tagat domāju vai ir vērts maz to darīt ,jo palasot jusu komentārus+Ebay forumu …Te tā izskatās ka driz uz latviju neko nesūtīs!Un visā kopuma vis šis laikam tik tadas galvu sāpes vien ir!
  Ko teiksiet ir vērts piesaistit karti lai tiktu pie lēta telefonā!

 • Esmeralda

  sveiciens! Saprotu, ka izsauksu kartejo negaciju vetru uz sevi, bet tomer. Man ir paypal konts, kam piesaistitas divas valutas – EUR un LVL. Situacija tada, ka man ieskaitija konta naudu GBP. Vai ir kada ideja, ka varu konvertet uz EUR un LVL un pec tam parskaitit uz savu kreditkarti?
  Paldies!

 • zeltite

  Vēlos brīdināt visus Latvijas iedzīvotājus par krāpniekiem internetā!
  Mana situācija bija sekojoša. SS.lv ieliku sludinājumu, ka pārdodu mašīnas diskus. Un atsaucās persona no Londonas Joan Van der Sloot ar e-pasta adresi [email protected]. Sākumā uz e-pastu atsūtīja vēstuli ar jautājumu, vai tie ir labā stāvoklī. Atbildēju, ka jā. Tad nākamais e-pasts bija, ka viņam ļoti iepatikusies prece (neminot vārdu diski, jo laikam jau tās ir standarta vēstules, ko sūta visiem) un vēlas tos iegādaties, bet viņam patīkot kaulēties, tāpēc vaicā, kāda būtu cita cena, par kādu es būtu ar mieru pārdot preci. Tā kā mana sākuma cena bija 190ls, tad to nolaidu uz 175ls. No viņa atnāca atbilde, ka tā viņu apmierina. Tad viņs jautā, vai man ir konts Paypal un pēc viņa pieprasījuma iedevu viņam savu e-pasta adresi Paypal kontam. Joans Van der Sloot tad atrakstīja garu depešu, ka uz manu Paypal kontu nosūtīs 290ls, no kuriem 190ls par preci (priekš kam bija vajadzīgs nokaulēt cenu uz 175ls?) un 100ls man būs janosūta viņa Shipping Agentam caur Western Union, minot tā agenta datus, jo šis agents no manis šo preci pēc tam paņemšot.
  Joans Van der Sloot atraksta nakošaja dienā, ka nauda esot parskaitīta. Es ieeju savā Paypal kontā-naudas nav. Saku viņam, ka nauda nav atnākusi. Joans atbild, ka man no Paypal atnakšot uz e-pastu vēstule, kad nauda būs ienākusi. Un protams, atnak arī vēstule no [email protected], ka nauda ir ienākusi manā Paypal kontā. Viss smuki noformets, ka pilnīgi noticēju. Bet ieeju Paypal kontā-naudas nav. Atnak nakama vēstule no Paypal, ka 100ls man japarskaita tam Shipping agentam 24h laikaa:
  Robin Freeman
  Courier Exchange Logistics.
  South Quay Plaza, 183 Marsh Wall
  London, E14 9SR
  United Kingdom.

  Es neliekos ne ziņas, jo gaidu naudu 290ls un tikai tad 100ls sutishu tam agentam.
  No Paypal tik nak vēstules, ka nepildu saistibas ar Joan Van der Sloot un, ja neparskaitisu naudu tam agentam, man bushot Legal Action, proti, sankcijas pēc pilnas programmas un mani dati tiks nodoti FBI. Draudu vēstules naca vairakas.
  Parādīju šīs vēstules savam neticīgajam draugam, šis saka, ka tie ir krapnieki un lai es nosūtu Paypalam vēstuli, vai tada adrese ir īsta un vai tās ir Paypal sūtītās draudu vēstules. Es protams ieeju vienā no krapnieku saņemtajiem e-pastiem [email protected] un tur var uz linka Click here, ja ir kadas neskaidrības, aizsūtīt savu problēmu. Un es arī nosūtu tekstu, ka no Joan van der Sloot neesmu saņēmusi naudu. Paralēli ieeju arī īstajā PAYPAL majas lapā, kā draugs ieteica, un atrodu Paypal e-pastu, uz kuru nosūtu vienu no krāpnieku [email protected] saņemtajiem e-pastiem, ar jautajumiem, vai tas ir no viņiem. No īsta Paypal [email protected] atnak vēstule, ka Paypals neko tadu man nav sūtījis un tie [email protected] ir krāpnieki.
  Protams, uz manu vēstuli atbild arī krapnieciskais [email protected] ar tekstu, ka tiešam nauda ir uz manu kontu parskaitīta, un lai es nomaksaju 100ls agentam.
  Naudu protams netaisos tam agentam sūtīt un šobrīd tikai iesmeju par e-pastiem, ko saņemu no viltus Paypal un viņu patrona Joana, ka naudu viņs man ir nosūtījis un maksajums ir neatgriezenisks 

  Nezinu, pie ka vērsties, lai šos krapniekus apturētu, tapēc vismaz vēlos brīdinat, lai neviens no jums uz šo triku neuzķeras.
  Situācija ir ļoti nepatīkama, kad nāk draudu vēstules uz e-pastu, ka tu esi saņēmis naudu, bet nepildi saistības ar Joanu un neparsūti 100ls Joana agentam. Stresa situacijās cilvēks var sastrādat lielas muļķības, bet neļaujiet, lai stress un bailes kontrolē jūsu rīcību!!!
  Paldies maniem tuviniekiem par atbalstu un it īpasi draugam, kas šos neliešus uzķēra.

  Esiet uzmanīgi!!!

  • līdzīgi zeltite

   no manis ar tagad grib pirkt auto detaļām.. jautāju par šo te lietu, neko par to nezinot.. vienkārši i-netā meklejot visu, kas ir par un ap šo un iepērk..
   arī nauda grozās ap 200 ls :D nav paypal konta, tapēc pat neprotu tās lietas!
   kas zina, cik reāli vai nereāli :D

  • maris

   Paldies sirsniigs Jums par paliidziibu

  • Anonymous

   Paldies par info!
   Man tagad tieši tas pats notiek sākumprocesā.
   Bet viņiem likmes ir augušas.Tagad runa iet par mašīnu.

 • Hummer

  Sveiki!
  Es aktivizēju savu karti, bet man norezervēja kontā 1 USD un 1,50 EUR. Kāpēc tā, vai tad nav tā, ka norezervē tikai 1,50 EUR? Izložņānu visu PayPal lapu, bet tā arī nesapratu…
  Vai var kāds man iekomentēt?

  Paldies!

 • Problēma ar VISA kartes apstiprināšanu PayPal.

  Iereģistrējos PayPal, iereģistrēju savu VISA karti, noskaitīja no tās 1.5$, bet tas neparādās manas kartes PayPal reģistrā arī kodu nesūta, arī kartes summa ir 00.00
  Ko man darīt…???

  • Kurjers

   Izlasi uzmanīgāk. Kods (sastāv no četriem cipariem) parādās tavā bankas atskaitē. Un šis kods ir jāievada tur, kur PayPal prasa.

  • aija

   3dienas gaidīju to kodu ,tikai šodien iegāju savā internet bankā un ieraudzīju tur to kodu,bet karti viņi jau bloķēja nezinu tagad ko darīt

 • vina

  kur varu atrast to vietu kur jaievada tie cetri cipari.? izgaju ar un tagad vairs nevaru atrast.

  • Kurjers

   Resolution Center > View Open Cases

 • :)

  nekad neesmu iepirkusiese bay. gribu pameeginaat. kas man jaadara? kaa tiks nauda no konta noskaitiita? valuuta jaamaina?

 • :):):):)

  ka var no paypal konta parskaitit naudu uz savu parasto kontu?/????

 • Fabians

  Sveiks Miks.

  varbūt ne pa adresi.
  nezinu kas ko dara timekļa vietne, ja varētu latviskāk (vienkāršākpar vietni)
  un ja neprot angliski tad viss, tā sanāk
  labi pie lietas, man bija atvērts PayPal konts, šobrīd izskatās ka nedarbojas,
  prsa kautkādi kodu, konts atvērts tika divi gadi atpakaļ,
  nevaru atrast to ko prasa ievadīt, būtu vajadzīgs lai darbojas konts,
  lai varu maksāt, kaut eBajā
  man izskatās tā samudžināts pārgudri,
  gribētu no jauna atvērties bet paypal kliedz ka jau darbojas….

  nzinu ko lai dara

 • FK

  vai kads varetu izskaidrot soli pa solim ka no paypal konta var parskaitit uz parasto kontu. man nekadi nesanak.

 • Ieva

  Man arī tas ir ļoti svarīgi! Nauda stāv paypal kontā. Bet ne es, ne mana Latvijas banka nezina, kā to pārskaitīt manā parastajā bankas kontā. Kurš zina, kā to izdarīt? Lūdzu palīdziet!

 • Anda

  Arī es esmu nesaprašanā, izlasot šeit visus komentārus, it sevišķi to pieredzi ar auto detaļām un viltus Paypal. Jo viendien ieliku sludinājumu, ka pārdodu auto, un uzreiz pieteicās kāds puisis Chris Adams, ka ņem šo auto, lai atsūtu savus datus par savu Paypal kontu, un viņš pārskaitīs naudu un sarunās ar savu shipping company par auto nosūtīšanu… kaut kā tas viss tik dīvaini, ka cilvēks ar mieru pirkt diezgan padārgu auto, nekas viņam neinteresē sīkāk par auto, bet tik kā pārskaitīt naudu. Tā kā nekad Paypal neesmu lietojusi un man tur nav konts, tad arī tagad nesaprotu vai riskēt vai tomēr atšūt šo pircēju… :(

  • Marex

   Es domāju ka labāk ir atšūt,jo viņš man arī piedāvājās pirkt mašīnu kautgan pats nemaz nav redzējis,un īpaši neintresē kādā stāvoklī tā ir!

  • Rita0306

   mums bija tieši tāda pat vēstule kad [pārdevām autiņu izrādijās
   šmaucēji

 • No Paypal uz savu karti.

  Sakiet luudzu, kaa no paypal konta var aizsuutiit naudu uz savu kreditkarti? Paldies liels!

 • Jastin

  A jums kādam arī ir bijis tā, ka reģistrējot swedbank Visa Classic karti paypal noskaitīja, gan 1,50 Eur, gan 1 Lvl , kas tas par sviestu??

  Un vai tā nauda tiks pārskaitīta atpakaļ uz kontu?

 • pardodu amazon.com davanu karti 10$ vertiba …velos 7$ par to jo vienkarsi vinneju bet amazon.com neko neperku…7 $ velos sava paypal konta ..intresantus rakstit uz [email protected]

 • satas

  Man jautājums – kā no sava bankas konta, varu aizskaitīt naudu uz savu paypal kontu? Lieta tāda, ka pirms kāda laika manā kontā tika ieskaitīta nauda ir kā par kaut kādu prikumu. Rakstiski sazinājos ar Paypal, ka neesmu noko pārdevusi un lai atgrieš to naudu sūtītājam. Diemžēl tagad manā payppal kontā rādās negatīva bilance un nekādi nevaru to likvidēt, jo nezinu kā lai pārskaitu naudu savā paypal kontā….

 • nevaru pieregistreties delj kkadas tizlas kluudas esmu dzimis 93. gada maijaa, kad uzlieku savus dzimsanas datus, man uzmet erroru ka lai registretos man jabut vismaz 18 gadus vecam…

 • negribu

  Kā var bloķēt Paypal?

 • kartejais stulbais jautajums

  sweiki, man ir problema,esmu iesaceja tapee taads stulbs jautaajums.
  esmu sawakusi wiena ptc lapa wajadzigo summu lai iznemtu, man tur prasa sawu paypal kontu. wai taa ir mam e pasta adrese?
  un cik ilgi apmeram ieskaitas ta nauda?°
  paldies, ludzu ja warat atsutat atbildi uz e pata adresi…[email protected]

 • TwoDollarClick

  Varbūt kāds ir darbojies lapā Two Dollar Click un var pateikt,kā naudu no turienes dabūt uz PayPal kontu? Prasa PayPal account. Kurš tas ir? :(

 • anonim

  sweiki!man ir problema velejos pardot ss.lv auto pieteicas man no asv divi cilveki, divaina karta abi ir kuga indzenieri,un neatrodas mistiska pilseta drosi vien vel uz kuga,bet stasts ir par to ka neintrese par auto itnekas un gatavs maksat lielu naudu par vecu auto!gribu pateikt ka tas ir krapniecisks noluks un necentieties neko pardot tresai pilsetas valstij!itseviski kuga inzenieriem kusiem mainas vardi piemeram Samuel vai Martin!!!

  • Treijs Karlis

    Nekada gadijuma neielaidies ar samejiem darisanas sie ir vistirakie krapnieki man sadas vestules ir nakusas par loti daudz precem kuras esmu velejies iegadaties tv 3 pat bija sizets par siem uzmetejiem

 • Rodrigo Luli

  Vai jums ir nepieciešams kredīts? Vai esat bijis meklē, kur iegūt aizdevumu? Vai jums ir mēģināt, lai saņemtu jebkāda veida aizdevumu? tad piemēro tagad ([email protected]), ja jūs vēlaties, lai iegūtu pieņemamu kredītu?. Aizdevums tiek piedāvāta šeit ar ļoti zemu procentu likmi 3%. Sazinieties ar mums tagad, ja jūs interesē.

 • morgan debra

  Sveiki Am kundze, Morgan Debra Am Tiesiskā un uzticams aizdevumu aizdevējs dot aizdevumus

  uz skaidru un saprotamu noteikumiem un nosacījumiem, pie 2% procentu likmi. no

  $ 12000 līdz $ 7.000.000 USD, eiro un mārciņas Tikai. Es dodu out uzņēmuma aizņēmumiem,

  Personal Aizdevumi, Student Kredīti, Auto Kredīti un aizdevumi, lai nomaksātu rēķinus. ja jums

  nepieciešams kredīts, kas jums ir jādara, ir, lai jūs varētu sazināties ar mani tieši

  at: [email protected]

  Lai Dievs jūs svētī.

  Sveicieni,

  Morgan Debra kundze

  E-pasts: [email protected]

  Piezīme: Visi atbilde ir jānosūta uz: [email protected]