Louie Fontaine: “esmu lepns kā karalis”

Atceraties, pirms kāda laika rakstīju par Liepājas un visas Latvijas spilgtāko pašvaldību vēlēšanu kandidātu Louie Fontaine?

Tagad ir piepildījies viņa vēlēšanu sauklis un pateicoties atbalstītājiem šerifs patiešām ir ticis domē.

Lūk arī oficiālais paziņojums no fontainepalace.lv:

Visiem, kas vēlēja par mani sestdien notikušajās pašvaldības vēlēšanās, es vēlos pateikties par Jūsu atbalstu. Es ieņemšu savu krēslu Liepājas domē un darīšu visu iespējamo, lai Liepāja kļūtu par labāku vietu, kur dzīvot! Ceru, ka spēšu veidot koalīciju ar partijām un galu galā izstumt Šerifu Sesku no krēsla. Ir jauki, ka cilvēki ir gatavi balsot par tādu traku vīru kā es, esmu lepns kā karalis par vēlēšnu rezultātiem un ceru, ka izdosies panākt pozitīvas pārmaiņas Liepājai.

Louie Fontaine

,

 • Kā tas iespējams, ka cilvēks, kurš nemāk latviešu valodu var iekļūt pašvaldības domē? o.0 Banānu Republika…

 • Liepājas domē jau ir parakstīts koalīcijas līgums, un Lui tur nav – http://tinyurl.com/ladoyn

 • Pēteris Krieviņš:
  Žēl, būtu jautrāk, ja būtu.

 • Man būtu līdzīgs jautājums kā Kasparam- kā viņam ir ar latviešu valodu? Ir pietiekoši, lai debatētu sēdēs un izlasītu lēmumus?

 • Fonteins ļoti labi saprot, runā un lasa latviski. Viņš tikai izliekas, ka nesaprot, tā pat kā izliekas, ka vienmēr ir iereibis… Nu, tāds tas Fonteins ir, un tādu viņu daudzi liepājnieki vēlas redzēt kā pilsētas mēru.

  Vai tas būtu godīgi, ja pēc tā, kad tu saki ka tu esi par vienu lietu, un kad tevi ievēl, tu maini savus uzskatus, vai manies pats? Fonteins nedrīkst mainīties, to cilvēku vārdā, kas par viņu balsojuši, un viņam jāturpina izlikties, ka viņš nesaprot valodu, un reti kad ir skaidrā.

 • l30ns

  Liepājas domes sēdes Trešdienās 10:00 pēc 2dienas – Sexy Tuesday iekš Fonteina, kur Viņa Godība arī piedalās regulāri “izliekoties” iereibis… mhmmm… Es gribu redzēt viņu trešdienas rītā :)

  Bet ja godīgi, tad neko viņš tai domē neizdarīs. Tas ko šis varētu izdarīt ir sapurināt un likt pamosties un sarosīties vecajiem iemītniekiem un varbūt kaut nedaudz izkustināt jau iesūnojošo kārtību. Lai veicas vīram!