Panorāmas sižets par IZZI

social media

http://www.flickr.com/photos/matthamm/ / CC BY-NC 2.0

Panorāma izveidojusi pamācošu sižetu par IZZI nedienām un to kā negatīvais buzz uzsāka savu dzīvi twitter.com un blogos.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8UbfQUjyHCA[/youtube]

Saite: LTV Panorāmas sižets par IZZI

Māris Reliņš šodien apkopojis (IZZI jautā: Ko mums tagad darīt?) ieteikumus un padomus, kas būtu jāņem IZZI mārketinga cilvēkiem (un visiem kam rūp savs tēls interneta vidē), lai laicīgi atrastu, izsekotu un novērstu šādas un līdzīgas parādības, kuras aizvien biežāk uzpeld interneta vidē.

, , , , , ,

 • Načo

  Kā man šie ir apnikuši ar saviem “komunikabliem jaunekļiem” kāpņutelpā…

 • Interesants pavērsiens :) –
  http://www.cv.lv/darbs/izzi-sia/twitter-konta-operators-d118741.html
  IZZI SIA

  IZZI meklē sava Twitter konta operatoru ar atbilstošu pieredzi. Lūdzu sūtīt motivācijas vēstuli 140 simbolu garumā līdz 8.jūlija 15:00 uz [email protected].
  Piedāvātais amats
  TWITTER KONTA OPERATORS
  Darba vieta Rīga

 • aiziet sākas! man kaut kā jau bija tāda nojausma ka visa šī twitterošanas mānija nonāks pie tā ka uzņēmumiem darbā būs jāpieņem cilvēki, kas nodarbojas ar komunikāciju sociālajos mēdijos! atkal liekas izmaksas un pieaugošas cenas!

 • pilnīgi piekrītu nuucham… sviests tas viss, tas pats es shodien iegaaju paaris veikalos lielveikalaa – it kaa mazinsh veikalinsh, es darbadienas peecpusdienaa vieniigais apmekleetaajs, bet konsultanti un paardeveeji – veseli 6. nu sviests…

 • mrh

  uzredzēšanos izzi

 • Kādam nav vajadzīgs “draugim.elve” konta operātors?

 • any

  Ja,mes ari lapratigi ateiktos,bet negribam maksat sodu liguma lausanu,vini kad bus jamaksa 2 divreiz mazak,bet izradijas ka jamaksa 2 divreiz vairak,…