Libri.lv – Latvijā ieskaņotas audio grāmatas

libri.lv logo

Libri.lv piedāvā iegādāties audio grāmatas.

libri.lv

Ārzemēs audio grāmatas lēnām kļūst gandrīz par normu – katrs jauns daiļliteratūras darbs jau iznākšanas brīdī ir pieejams arī audio formātā.

Šobrīd lapā var atrast 11 grāmatas, ja ar to ir par maz, tad iespējams pierakstīties libri.lv RSS jaunumiem, lai uzzinātu par jaunākajām pievienotajām grāmatām.

, ,

 • cu

  Reku ir daudz klausāmgabalu: http://www.pasakas.net/audiogramatas/

 • Pārāk sarežģīti. Labprāt ko iepirktu no Blaumaņa daiļrades, bet lai pāris pasaku dēļ es reģistrētos portālā, kurš mierīgi var iztikt arī bez reģistrācijas. Kamēr es domāju, reģistrēties vai nē, jau pārgājusi doma par pirkšanu..

 • Par maz grāmatu. Cerēju uz lielāku izvēli, līdz ar to nekas nesaista :/ Būtu, ko auto paklausīties, bet tagad nekas!

 • Juglā esot kaut kāda neredzīgo bibliotēka, kur audiogrāmatas ražo regulāri un turklāt arī aktuālas… Viņiem šī būtu laba iespēja papildināt ienākumus.

 • cu:
  njā ar http://www.pasakas.net/audiogramatas/ bērnu literatūras ziņā Latvijā neviens nevar konkurēt.

  Reinis:
  Tas jau izklausās pavisam forši, tikai varu saderēt, ka viņi nevar pārdot tik viegli neko, ja nav saskaņotas autortiesības.

  Vispār es arī ceru, ka palielināsies piedāvājums no libri.lv puses, jo audiogrāmatas varētu būt lielisks veids kā pavadīt laiku mašīnā braucot uz laukiem un atpakaļ.

 • Audiogrāmatas visu grāmatu lasīšanas prieku nozog. Normāli lasot grāmatas tu vārdus nemaz nelasi, bet braucot ar acīm rindiņu pa rindiņai iedzīvojies grāmatā un ar savu fantāziju papildini tur notiekošo līdz pilnībai. Izdzīvo stāstu savās domās. Bet ja kāds lasa priekšā tas ir 5x lēnāk un galīgi nav vairs tas. Varbūt priekš bērniem der. Īsti nesaprotu, vai tiešām audiogrāmatu ieviesēji paši grāmatas nelasa?

 • Ehhh, laikam izklausīšos pēc baigā īgņas, bet…
  – prasās piedāvājums ar taustāmā formātā (priekš mašīnas/dāvanas utml)
  – šitas galīgi nav seksīgi:
  ”Atcerieties: Pēc pirkuma veiksmīgas apmaksas Jums ir 24h laikā jālejupielādē (trīs mēģinājumi) pasūtīto audio grāmatu. 24 stundas pēc maksājuma veikšanas Jūsu lejupielādes kods tiks anulēts un nauda, par neizmantoto iespēju, netiks atgriezta”
  – un galvenais- man nepatīk ierunātāja lasījums… vismaz tā priekšklausāmā minūte man nosita apetīti pamatīgi.

  Dēļ pēdējā iemesla, es tur pagaidām neiepirkšos.

 • Balss nav nemaz tik slikta – dikcija laba un visu var normāli uztvert. Man tikai par vienu otru šitādu grāmatu cena liekas ļoti neadekvāta. Ņemot vērā, ka man uz rokas būs tieši nekas, bet datorā nieka MP3, tad nu 5.x Ls galīgi nav kruta. Par Orvelu tos 3.50Ls arī nemaksātu, jo uzskatu, ka to grāmatu vajadzētu nopirkt un katram pašam izlasīt, atzīmējot citātus un iedziļinoties domā.

 • tante

  Vai ir zināms, kas stāv aiz šī libri.lv jeb “SIA Libri”?

 • koko- es jau nesaku, ka balss ir slikta. Tikai es šādu monotonu runāšanu ilgi nepavilkšu… Tā tomēr ir grāmata nevis sausu ziņu lasīšana.

 • kārlis

  vajag arī ārzemju literatūru

 • Kukuu

  Njā,pamaz tās grāmatas.
  Uldis: Ja ir vēlme pēc ne “sausas”lasīšanas, tad jākllausās radio lugas! Nu jau kādus gadus 4 pērku ebay audio grāmatas, angļu valodā, un izpildījums ir tāds pats. Ir reti izņēmumi, bet krīt uz nerviem, ja viens ierunātājs mēģina ( pie kam, nevisai kvalitatīvi) atdarināt 3-4 tēlus, no kuriem vēl, nedod Dies, viens ir bērns. Pilnīgi izbojā pasākumu. =))
  Domāju, ka pamazām, gan šie Libri jaunieši, vai tantes, gan citi, sasparosies un būs arī Latvijā pieejamas gana daudz labas klausāmvielas. 8))

 • audialists

  Ir divu tipu cilveeki Audialisti un Vizualisti. Vieniem eertaak un patiikamaak ir klausiities bet otriem lasiit un pie tam aatri :) Bet lai vai kaa audiogramataas pozitivi ir tas, ka piemeeram braucot mashiinaa vai autobusaa kursh krataas tu klausies nevis muziku bet gan ieguusti izgliitojoshu informaaciju. Pats klausos audiogramatas krievu valodaa par psihologjiju un biznesu.

 • degunradzis

  Rekur raksts par tipiskajiem audio grāmatu klausīšanās mītiem – iesaku! http://www.audiogramatas.lv/2014/10/miti-par-audio-gramatam.html