• Aivars

    biezak sadi vajag drazt, lai dzivo pastavigas bailes vai ari beidzot iemacas to kas nepieciesams

  • Es teiktu tā – vajag čakarēt, tikai par tēmu. Uzdotais jautājums – pēc būtības – “kas ir termins ‘apgrozījuma nodoklis'” ir jautājums par vēsturi, nevis jautājums, kas pārbaudītu izpratni par budžeta veidošanu.

  • Smilgs:
    Nepiekrītu. Šis Lapsas eksperiments parāda to, ka politiķis nav spējīgs atzīt savu nezināšanu. Ja nezini atbildi pasaki godīgi. Ja Kristovskis skaidri un gaiši pateiktu, ka nezin, kas ir apgrozījuma nodoklis, tad muļķa lomā visdrīzāk varētu atrasties pats Lapsa, kuram vajadzētu pašam skaidroties par šī jautājuma jēgu.

  • Daudziem no ļaudīm kuriem ikdienā nav jāmelo būtu grūti atzīt ka viņi kaut ko nezina televīzijā ;) Kur nu vēl politiķim. Protams, Ģirts Valdis-Valdis būtu labākā pozīcijā, ja viņš pateiktu ka par tādu apgrozījuma nodokli neko nezina, tur 100% piekrītu. Bet es gan vairāk gribēju apšaubīt Lato profesionalitāti, par mūsu politiķiem +/- viss skaidrs tāpat – viņi zina visu, ne par velti vetārsts varēja strādāt aizsardzības jomā utt.

  • RuleZ

    Krrristovskis sevi nosauca par kompetentu !!! Un nevarēja pateikt, ka tāda nodokļa Latvijā nav, jo nebija pārliecināts par savu kompetenci :) Lapsa ir ok, uzdeva Jautājumu, kur finansēs vieds cilvēks varētu reāli izpausties. Rezultātā Krrristovskim ir jāaizliedz jaukties finansēs un jātur viņu pa gabalu no tādām lietām. Krrristovskim ir jācīnās par taisnību, labklājību, cilvēktiesībām, godīgumu… nu nelieciet viņam vētīt budžetu, tas nav šī Politiķa cienīgs, kas atnesīs Palestīnai mieru – nu protams Krrristovskis!!!!