mans jaunais darbs

Sveiki, es gribu pastāstīt ar ko es šobrīd nodarbojos un kā tas ietekmēs šo blogu.

Nu jau pagājuši trīs mēneši kopš es vairs nestrādāju reklāmas aģentūrā par web projektu vadītāju.

Pienāca brīdis, kad dažādi blakus projekti un pasūtījumi apjoma ziņā aizņēma vairāk laika nekā mans pamata darbs un es sapratu, ka tas bija īstais brīdis darboties uz savu roku.

Tagad mans darbs joprojām ir blogu un mājas lapu veidošana tikai ar vienu lielu atšķirību – es pats sev esmu darba devējs. Es pats organizēju savu ikdienu, tikšanās laikus, darba stundas, termiņus un citas lietas. Atkarībā no projekta lieluma un prasībām es sadarbojos ar web dizaineri un programmētāju.

mikslatvis.com:

miks-latvis

Daži pēdējā laika spilgtākie darbi ir: ansisegle.lv, padotiesaizliegts.lv un themoonlightcaravan.com. Nedēļas beigās (17. oktobrī Pulkvedī) tiks publiskota jaunā VERY COOL PEOPLE mājas lapa. Un tuvākajās nedēļās tiks pabeigts darbs vēl pie vairākiem jauniem projektiem.

Paralēli šiem web lapu projektiem esmu uzsācis darbu jaunā un daudzsološā kompānijā EDA, kuras sastāvā es strādāju pie tā, lai nodrošinātu profesionālu un efektīvu jauno mediju pielietošanu PR kampaņās. “Jaunie mediji” ir populārs lamu vārds zināmās aprindās, taču es patiešām ticu, ka mums izdosies Latvijā šo lauciņu iekustināt pozitīvā virzienā. EDAi vēl top mājas lapa, kad tā būs gatava varēsiet uzzināt arī plašāku info par šo kompāniju. EDAs ietvaros, piemēram, tika noorganizēts nesenais Valmiermuižas blogeru pasākums.

Kā tas ietekmēs šī bloga saturu?

Šajā blogā laika gaitā tiks publicētas, saites un norādes uz daudziem projektiem, pie kuriem es strādāšu. Es domāju, ka ir saprotams, ka blogā pieminēšu galvenokārt tādus, projektus, kas man pašam ir interesanti, vai varētu noderēt lasītājiem.

To es paskaidroju tāpēc, lai šī informācija netiktu uzskatīta par apmaksātu vai slēptu reklāmu. Gluži otrādi, tā būs neapmaksāta un neslēpa reklāma – es turpināšu izplatīt jaunumus par foršiem projektiem un atbalstīt šos pasākumus tieši tāpat kā tas noticis līdz šim.

Varu nosaukt dažus piemērus – tie paši Very Cool People – divi džeki, kas spēlē šajā grupā ir mani labi draugi, vienu es pazīstu, jau no skolas pirmās klases. Protams, ka es šeit popularizēšu viņu koncertus, mūziku, pasākumus un citas lietas, jo es zinu, kā klājas mūziķiem mazajā Latvijā un ja reiz man ir tāda iespēja viņus atbalstīt, tad kāpēc gan to neizmantot?

Padoties aizliegts – Latvijā veidota dokumentālā filma par boksu. Padomājiet paši, cik “plaša patēriņa” ir šī filma un sapratīsiet, kāpēc es to cenšos pieminēt un noreklamēt pie katras izdevības. Un kāpēc es tā daru? Tāpēc, ka viņi ir pelnījuši jebkādu atbalstu, kādu vien es spēju sniegt.

, , , , ,

 • apsveicu. lai klienti neapsīktu ;)

 • Apsveicu, man liekas, ka esi paņēmis pareizo virzienu un aizgājis no X kompānijas.

 • Mfz

  Apsveicu! Lai izdodas! ;)

 • Pievienojos apsveicējiem. Forši ka ir darbs, kas labi izklaidē.

 • Jānis

  Publiskoto darbu/projektu šobrīd daudzums nav liels, tāpēc interesē, vai ar to izdodas nopelnīt tik daudz, lai pietiktu dzīvei un izklaide? :)

 • Jānis:

  Dzīvei noteikti pietiek, izklaidei pietiks sākot no šī mēneša. Šobrīd ir pietiekami daudzi projekti, kas virzās uz publiskošanu, tad arī lapa kļūs vismaz par vienu rindu bagātāka.

 • Interesanti, ka pēdējā laikā aizvien vairāk cilvēku aiziet no pamatdarbiem un sāk darboties kā freelanceri :) Tu, rolandinsh, es ar jau vairāk kā mēnesi.

  Izskatās, ka krīze ir pavērusi daudzas jaunas iespējas, kas nevar nepriecēt :)

 • deni2s:

  Tieši tā, krīze ir kā pamudinājums iet, strādāt un riskēt. Cik esmu runājis, tad līdzīgas izjūtas ir arī citiem.

 • Ja esi no tiem, kas ir spējīgs pats sev atrast darbu un par to arī izdzīvot, tad respekts. Latvijā ir aptuveni 3x mazāks pašnodarbināto skaits, kā vidēji ES, tāpēc domāju, ka mums vēl ir daudz ko augt šajā jomā.

 • Veiksmi turpmākā darbā!

 • janis

  kaut kas slikts jau arī jāpasaka.
  tomēr nekorekti ir likt mikslatvis.com darbu sarakstā, ka ir arī dizains.
  vai par dizainu var saukt wp tēmas korekcijas/uzlabošanu?!

 • janis:

  Ja sākotnēji es tiešām spēju tikai koriģēt un uzlabot wordpress tēmam, tad tagad tiek izstrādāts nopietns dizains un tas uzlikts K2 tēmas ietvaros.

  Visos gadījumos, kad tiek lietota K2 tēma, es to uztveru, kā blank template tēmu. Arī paši tēmas izstrādātāji pozitīvi uztver to, ka tēma tiek modificēta. Pie visiem darbiem tiek saglabāta atsauce uz K2. Tāpēc visbiežāk galaprodukts ir jauns dizains nevis vienkārša tēmas uzlabošana/korekcija.

 • jau gaidīju, kad kaut ko uzrakstīsi, jo jau biju pamanījis…
  Laipni lūgts pulciņā :)

 • jancis

  priecājos par tevi no visas visas sirds un vēlu visu visu to labāko.

  ahahahahaaahaha.

 • wow, tas VD blogs tik tiesām ir par valsts naudu taisīts, jebšu tomēr tas ir kāda entuziasta garadarbs?

 • Kaspars:
  VD blogam ar valsts naudu, manuprāt, ir mazs sakars.

 • Apsveicu. Būtu pats sev ar portfolio lapu izveidojis, bet nespēju mājaslapu veidošanu apvienot ar mācībām, kā nekā 12. klase vidusskolā. Ja vajag, varu piepalīdzēt kādu dizainu pataisīt, jo pats mācos veidot un pielāgot.

 • kic

  ir labi, turies !