Jaffa Rīga (Alu Cilvēks veidotāju) jaunās komēdijas nosaukums iespējams ir “Daudz laimes”

Šodien notiks pirmizrāde komēdijai “***** ******”. Šo izrādi organizē slaveno izrāžu Alu Cilvēks un Alu Sieviete veidotāji Jaffa Rīga. Izrādes rīkotāji apzināti ir gājuši interesantu ceļu un līdz šim slepenībā turējuši gan izrādes nosaukumu, gan spēlējošo aktieru vārdus.

komēdija "Daudz laimes"

Cik man ir bijusi saskarsme ar izrādes rīkotājiem, tad viņi ir bijuši patiesi uzmanīgi un noslēpumaini, un ne reizi nav izmuldējušies pat ne kripatiņas. Sarunājoties izrāde tiek saukta “mūsu jaunā izrāde”, “izrāde”, “komēdija,” bet nekad netika pieminēts tās īstais nosaukums, nemaz nerunājot par aktieru sastāvu.

Vakar izlēmu patēlot inspektoru Capu un uzmetu aci komedija.lv publiski redzamajai koda daļai. Man šķita, ka to jau biju darījis pašā sākumā, kad tika pasludināta lapas adrese, bet vairs neatceros, vai tur bija redzams tas pats wordpress nosaukums, kas tagad. Varbūt tas noticis ar pēdējiem papildinājumiem, bet lapa ir tikusi pie interesanta wordpress tēmas nosaukuma – “Daudz laimes.”

kods

Ņemot vērā, ka simbolu skaits saskan perfekti (“***** ******”) un, ka nosaukums ir veidots tieši no diviem vārdiem, es domāju, ka esmu trāpījis pareizi.

P.S.

Vakar Windows 7 tvītapā, pajautāju izrādes organizatoram Artūram Mednim, vai šis ir īstais nosaukums un saņēmu izvairīgu atbildi, no kuras secināju, ka patiešām esmu uzminējis pareizi.

, , ,

 • jam

  Un tagad pajautājam sev. Vai šis bija Medņa pasūtīts raksts, vai nē?

 • shitas bija reaali graujoshss raksts! peetnieciskaa blogosfeera ibio.

 • jam:

  Jā, šis bija viens no labākajiem pēdējā laika pasūtījumiem. 150 Ls par vienu rakstu krīzes laikā nav joka lieta.

 • Jaa, un Maarim es samaksaaju 200 Ls par to rakstu, vinjsh leetaak neparakstiijaas :(

 • Kristaps teica ka Artis esot samaksājis tikai 5 Ls par šo reklāmrakstu:
  http://web.hc.lv/blogi/blogi/deni2s/eskortameitene.lv-240/
  (tagad zinu pie kā vērsīšos nākošajā reizē)
  :)

 • Tik tiešām, cik tas Mednis var melot cilvēkiem, sāk jau besīt! Super raksts Mik, prieks, ka ir cilvēki, kuri rok!

 • Trāpīts desmitniekā.

 • Ne jau nosaukumā ir sāls

 • Artur, nevajadzēja teikt to publiski. Tagad man Deni2s prasīs vairāk :(

 • Es-noPSRS

  Taisnība jau ir:” Ne jau nosaukumā ir sāls”.. Pēc izrādes “Alu cilvēks” noskatīšanās biju tādā sajūsmā par to, ka gaidīt gaidīju jauno Jaffa Rīga producēto izrādi “Daudz laimes!” Tomēr, tā nespēja sniegt ne 1/100 daļu no gaidītā. Joki- sausi un nesmieklīgi, sižets- pāri par daudz pārspīlēts, nesaistošs, garlaicīgs, aktieri arī nešķita līdz galam piemēroti savām lomām. Neesmu tik ļoti informēts, bet ja Latvijā tiek piešķirta balva par sliktāko gada izrādi, tad esmu pārliecināts, ka šī izrāde būs “uzvarētāja”.
  Piebildīšu, ka pēc pirmās daļas, teju teju noturējos, lai nedotos prom, ko rūgti nožēloju pēc tās beigām, jo izrāde nekļuva ne par mata tiesu baudāmāka. Tā kā, tie cilvēki, kuri izrādi pameta pēc pirmā pārtraukuma – variet nebūt bažīgi, garām neko nepalaidāt.. ;)

  Atvainojiet par tik skarbu kritiku, taču neskaitāmu gadu garumā, nekam tik nebaudāmam savu laiku nebiju veltījis..